16 липня у великій залі виконкому міський голова С.А.Супрун провів апаратну нараду за участю заступників міського голови, керівників підрозділів, установ та організацій міста, керівників відділів та управлінь міськвиконкому,  представників засобів масової інформації.
На початку наради міський голова висловив вдячність за сумлінність, оперативність, злагодженість дій всім, хто був залучений до організації проведення Дня металурга, який пройшов 13-14 липня. Сергій Андрійович також зазначив, що в дні святкування у Комсомольську з візитом перебував голова Полтавської ОДА О.В.Удовіченко. Він завітав На Єристівський ГЗК , який в нинішньому році дасть перший видобуток залізної руди. Також очільник області відвідав дитячий спортивно-оздоровчий центр (ДСОЦ) «Горизонт» та схвально відгукнувся про побачене.
В ході наради розглядалися питання про заходи щодо створення умов для будівництва доступного житла, про стан санітарно-епідемічної ситуації у місті, зокрема стан забруднення води у Дніпрі, про низький рівень освоєння головними розпорядниками бюджетних коштів, про стан правопорядку на території міста. На розгляд були винесені й такі актуальні питання,  як паспортизація об’єктів та їх підготовка до опалювального періоду, активізація роботи над впровадженням альтернативних видів палива. Міський голова дав доручення відповідним службам провести роз’яснювальну роботу та зібрати необхідну інформацію з питання встановлення контейнерів для твердих побутових відходів у приватному секторі біля кожного двору. По закінченню розгляду питань окремі керівники відділів та управлінь прозвітувались про виконану роботу за минулий період та повідомили про плани на майбутнє.