Апаратна нарада міського голови

2 липня у великій залі виконкому міський голова С.А.Супрун провів апаратну нараду. Від імені виконавчого комітету та особисто від себе він висловив щиру вдячність підприємствам за дієвість, своєчасне реагування та активну громадянську позицію під час ліквідації наслідків бурелому, який нещодавно стався на території міста.

Далі Сергій Андрійович поінформував присутніх про результати поїздки до міста Рацибож ( Польща), куди був запрошений старостою Рацибозького повіту паном Адамом Хайдуком. До складу офіційної делегації увійшли також секретар міської ради Світлана Калашнік та начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська. Крім того, до Польщі на фольклорний фестиваль разом із членами офіційної делегації їздили учасники ансамблю «Ремікс»(ЦДЮТ). Міський голова поділився враженнями від поїздки, особливо від побаченого у сфері житлово-комунального господарства. Докладніше про результати поїздки до Польщі планується поінформувати представників засобів масової інформації на прес-конференції 5 липня.

На апаратній нараді йшлося про перспективу будівництва сміттєпереробного заводу. Міський голова поінформував присутніх про прийняту на обласному рівні програму «Поводження з твердими побутовими відходами» та підписання меморандуму між головами райдержадміністрацій про початок роботи в цьому напрямку.

Сергій Андрійович також дав доручення керівникам підрозділів щодо подальшої  роботи по усуненню наслідків стихійного лиха на території міста. Далі очільник міста зупинився на питанні підготовки Комсомольська до нового опалювального сезону, зокрема ним було наголошено на своєчасності паспортизації всіх об’єктів до початку опалювального періоду.

В ході наради С.А.Супрун зупинився на питанні підготовки міста до проведення Дня металурга, до якого має бути завершений ямковий ремонт тротуарів та внутрішньоквартальних проїздів, завершені роботи по освітленню вулиці Леніна. Одним з нагальних питань на сьогодні Сергій Андрійович назвав активізацію роботи з питань доступного житла