Апаратна нарада міського голови

26 вересня міський голова С.А.Супрун провів апаратну нараду, на якій присутніх було поінформовано про роботу життєво важливих підрозділів міста:  комунальних служб, закладів освіти, культури і спорту, міліції.

Зокрема, на початку наради Сергій Андрійович подякував організаторам заходів, які відбулися в с.Келеберда та с.Дмитрівка до Дня визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників. Він відзначив високий рівень підготовки та проведення свята, особливо реконструкцію подій воєнних років у с. Дмитрівка.

Далі міський голова акцентував увагу на підготовці міста до опалювального сезону. З цього питання присутніх поінформував начальник управління житлово-комунального господарства міста П.Б.Василюк. Він зазначив, що готовність житлового фонду і бюджетних установ до опалювального сезону періоду 2011- 2012 років становить 100%. Згідно з нормативними документами тривалість опалювального періоду триває  з 15 жовтня по 15 квітня, але розпорядженням міського голови це може бути і на початку жовтня, в разі настання протягом трьох діб середньодобової температури +8.  Стосовно ремонту доріг та тротуарів Петро Борисович повідомив, що в поточному році було зроблено ямковий ремонт доріг з твердим покриттям  в об’ємі 1500кв.м. на суму 232500грн., ямковий ремонт внутрішньо квартальних проїздів, лікарні, ЗОШ№2 в об’ємі 2540 кв.м на суму 368315грн. Також до кінця нинішнього року буде облаштовано асфальтовану пішохідну доріжку по вул..Шевченка в с.Золотнище, буде зроблено капітальний ремонт тротуару по вул..Гірників та Леніна і облаштування «лежачих поліцейських» на вулицях та в деяких дворах міста.

Заступник міського голови Ю.М.Муха поінформував, що на сьогодні вже отримані контрольні цифри по бюджету. Прогнозовано – недовиконання  бюджету.

Заступник міського голови Л.М.Биндич повідомила про готовність додаткових груп дитячих дошкільних закладів до нового навчального року. Також Людмила Михайлівна поінформувала про проведення заходів до Дня визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників, до Дня працівників освіти та Дня людей похилого віку, які відбудуться в поточному тижні.

Керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара поінформувала присутніх щодо стану здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень, які надіслано за наслідками перевірки Полтавською ОДА.

Радник міського голови з питань місцевого самоврядування Н.Р.Карпець у своєму виступі зупинилася на питанні виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» представниками виконавчих органів міської ради.

Голова ГО ГФ «Міська міліція» С.О.Хряпа прозвітував про стан правопорядку в місті. Зокрема, він зазначив, що в нинішньому місяці було складено близько 60 протоколів на громадян, які розпивали спиртні напої в громадських місцях.

Начальник відділу з фізичної культури і спорту В.В.Подрезан поінформував про проведення Кубку федерації з греблі на байдарках і каное в Комсомольську. Наша команда зайняла 3-е місце. Крім того, нашому місту було запропоновано провести зональні змагання чемпіонату України з греблі на байдарках і каное.