10 січня міським головою Сергієм Супруном було проведено першу у 2012 році нараду із своїми заступниками та керівниками структурних підрозділів виконавчого апарату Комсомольської міської ради. Міський голова говорив про поточні проблеми життєдіяльності міста та окреслив цілу низку стратегічних завдань на майбутнє.

Зокрема,  Сергій Андрійович зазначив, що в місті за період новорічних свят особливих резонансних подій не було. Але стався інцидент, коли громадянин в стані алкогольного сп’яніння наніс іншому ножові поранення. Також негативом назвав міський голова той факт, що в місті сталась значна кількість аварій інженерних мереж, внаслідок чого було відключено світло в житлових будинках.

Далі очільник міста зупинився на поточних питаннях життя міста. Йшлося про демонтаж та зберігання ялинки, яка вперше цьогоріч була встановлена в Комсомольську як штучна. Сергій Андрійович дав доручення розібратися з ситуацією, що склалася в будинку по вул. Добровольського, 37, там останнім часом фіксується велика кількість правопорушень, зокрема, торгівля самогоном, збут наркотичних речовин, порушення правил проживання.

Залишається невирішеною проблема парковки транспорту – в «карманах» для висадки пасажирів постійно стоять автомобілі. На контролі нині є також капітальний ремонт покриття вулиці Портової, будівництво автобусної зупинки біля Портової, 1 та благоустрій території насосної станції.

С.А.Супрун зауважив, що досить проблемним питанням наразі є питання енергозбереження. Так, було проведено аналіз споживання енергоносіїв по місту, але, на жаль, чіткої тенденції до зменшення споживання електроенергії немає.
Під час наради С.А.Супрун дав ряд доручень щодо підготовки до наступного засідання виконкому та сесії міської ради, які відбудуться відповідно 24 та 31 січня.

На апаратній нараді також йшлося про участь міста в проекті про поводження з твердими побутовими відходами, про ситуацію з відловом бродячих тварин, про реалізацію плану щодо Паркового озера, про заходи по черговому весняному призиву.