10 жовтня відбулась апаратна нарада міського голови С.А.Супруна. Сергій Андрійович розпочав нараду з інформації по прийнятих на виконкомі рішеннях щодо зміни тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, що надаються КВП «Комсомольськтеплоенерго».
Міський очільник зазначив, що на сьогоднішній день газопостачальна організація «Кременчукнафтогаз» за дорученням першого заступника голови правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" В.П.Триколича розпочала процедуру відключення газу в Комсомольську. Наразі залишились без гарячої води мешканці мікрорайону №15, а перемовини з головою правління «Кременчукнафтогаз» Б.А.Оксененком не мали позитивного результату. Міський голова Комсомольська констатує той факт, що порозуміння з газового питання немає і на державному рівні, а ми на «місцях» стаємо заручниками ситуації, яка склалась.
Наступна тема, якої торкнувся Сергій Андрійович – сьома сесія обласної ради, в роботі якої він взяв участь. Депутати заслухали та затвердили звіт про виконання обласного бюджету за перше півріччя 2011 року, підтримали проект рішення про укладення угоди щодо регіонального розвитку Полтавської області між Кабінетом Міністрів України та Полтавською обласною радою.
Далі міський голова С.А.Супрун поінформував присутніх про проведене 5 жовтня в Полтаві засідання Полтавського Регіонального відділення Асоціації міст України, на якому ж  він і головував. На засіданні, зокрема, йшлося про державну політику стосовно бюджету на 2012 рік, законодавчого й матеріального забезпечення процесу реалізації повноважень місцевого самоврядування та інші питання. Докладніше про перебіг засідання міський голова поінформує на брифінгу для ЗМІ, який відбудеться 12 жовтня у виконкомі.
Повертаючись до міських проблем, Сергій Андрійович нагадав головним розпорядникам коштів про їх своєчасне освоєння. За його словами, неосвоєних коштів на депозиті на сьогодні є 35 млн.грн.
Заступниця міського голови Л.М.Биндич висловила подяку всім причетним до проекту «Майданс» - і дітям, і дорослим. Незважаючи на те, що команда «Полтава – Комсомольськ» минулої суботи вибула з подальших змагань, в цьому проекті наше місто показало себе дуже достойно.
Керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара повідомила про чергове засідання виконкому Комсомольської міської ради, яке відбудеться 25 жовтня. Любов Борисівна також проаналізувала матеріали довідки Полтавської ОДА про розгляд звернень за 1-е півріччя 2011 року. Вона зазначила, що до нашого міськвиконкому за цей період надійшло 924 звернення, безпосередньо до Полтавської ОДА від мешканців Комсомольська – 19 звернень. На першому місці в облдержадміністрації стоять звернення з питань соціального захисту населення. З цього питання до ОДА з Комсомольська надійшло всього 6 звернень.
Начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська повідомила присутнім про заходи, які відбудуться в Комсомольську з нагоди Дня українського козацтва та річниці визволення України від німецько-фашистських  загарбників.