null

29 серпня у великій залі виконкому відбулась апаратна нарада міського голови С.А.Супруна. Насамперед міський голова висловив вдячність дирекції Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі» за організовану та злагоджену роботу у проведенні такого масштабного заходу. Далі очільник міста зауважив, що в Комсомольську йде активна підготовка до проведення всеукраїнського танцювального шоу «Майданс», тож Сергій Андрійович звернувся до всіх членів робочої групи, яка займається підготовкою виступів команди та іншими організаційними роботами, з усією відповідальністю поставитись до дорученої справи та зробити все можливе для успішного виступу команди.
Міський голова акцентував увагу присутніх на нараді на постанові КМУ, яка нещодавно вийшла – це постанова про формування єдиних тарифів на житлово-комунальні послуги. Згідно із документом затверджені п\'ять порядків, зокрема, формування тарифів на теплову електроенергію, її виробництво, транспортування і постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води. Також документом затверджений порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення; порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, порядок розрахунку роздрібного тарифу на електричну енергію, а також порядок встановлення роздрібних цін на природний газ для населення.
Сергій Андрійович повідомив також про селекторну нараду, яка пройде 30 серпня за участю віце-прем’єра А.Клюєва. На ній, зокрема, йтиметься про стан розрахунків за теплову енергію. С.А. Супрун зазначив, що на сьогодні Комсомольськ має заборгованість за газ більш як на 4 млн.грн., тож для її погашення необхідно залучити кредитні ресурси та бюджетні кошти.
Міський голова на нараді приділив велику увагу щодо неосвоєних коштів, яких на депозиті знаходиться 24 млн.грн. Необхідно відпрацювати такий механізм узгодження з казначейством, щоб можна було профінансувати певні об’єкти, які того потребують.
Заступник міського голови Л.М.Биндич у своєму виступі акцентувала увагу на ході підготовки до виступу команди «Полтава – Комсомольськ» у танцювальному проекті «Майданс». Далі вона коротко поінформувала про готовність закладів освіти до нового навчального року.
На апаратній нараді йшлося також про стан справ у місті з охорони здоров’я та охорони правопорядку.