Міський голова С.А. Супрун зазначив, що станом на 1 липня бюджет міста виконується на 100%, тому є всі підстави для реалізації міських програм, затверджених на цей рік депутатами міськради. Сергій Андрійович дав доручення комунальним службам навести порядок на вулицях міста, особливо напередодні святкування Дня металурга. Турбував Сергія Андрійовича і стан справ з благоустрою у мікрорайонах приватної забудови — Піддубне, Золотнище і Низи.

З 1 липня після проведення планово-попереджувальних робіт відновлено подачу гарячої води на місто — про це заявив начальник УЖКГ П.Б. Василюк. Міський голова дав доручення управлінню житлово-комунального господарства щоранку звітувати про хід запуску гарячої води в окремих мікрорайонах міста, а також активізувати роботу з органами самоорганізації населення на місцях щодо виконання програм з благоустрою.

Начальник відділу з фізичної культури і спорту Подрезан В.В. ознайомив присутніх із результатами Чемпіонату України з триатлону серед юнаків і дівчат, який тривав у нашому місті 28-29 червня. Порадувала своїми виступами команда дівчаток з Комсомольська (молодша група): в особистому заліку вони посіли І і ІІ місця і перемогли в естафетних змаганнях. За словами Віктора Володимировича, представники міністерства у справах сім\'ї, молоді та спорту високо оцінили рівень організації змагань, і Комсомольську запропонували наступного року прийняти у себе Чемпіонат України серед дорослих спортсменів або етап Кубка Європи з триатлону. Подрезан В.В. також зазначив, що з 5 по 12 липня у Комсомольську на с/к «Юність» проходитиме Кубок СНД з футболу серед команд гірничодобувної промисловості.

Секретар міської ради Н.Р. Карпець повідомила, що у липні проведення сесій міської ради не планується, а 28 серпня відбудеться навчальний семінар для депутатів міськради з правової тематики. Сергій Андрійович попросив Нелю Ростиславівну взяти під особистий контроль питання організаційного забезпечення відділ державного реєстру виборців з тим, щоб активізувати його роботу на випадок дострокових виборів.

Керуюча справами виконкому Кошара Л.Б. оголосила дату наступного засідання виконавчого комітету — 29 липня, і повідомила, що на період відсутності міського голови на проектах рішень необхідно вказати посаду і прізвище першого заступника міського голови Ю.М. Мухи. Любов Борисівна також розповіла про стан справ у сфері адмінправопорушень і наголосила на необхідності усунути недоліки тим управлінням, відділам і службам, кому були дані зауваження під час здійснення перевірки делегованих повноважень