4 липня відбулась апаратна нарада міського голови С.А.Супруна. Він розпочав її з аналізу надзвичайної техногенно-екологічної ситуації, що склалася в Комсомольську.
Багато проблем на минулих вихідних додала комунальникам негода, особливо злива, яка пройшла 1 липня. Насосна станція працювала в режимі енергетичного перевантаження. Міський голова дав доручення відповідним службам негайно навести порядок із зливними стоками. Як зазначив очільник міста, пропускна спроможність зливової каналізації була слабкою, хоча інженерні системи прочищені. Тож Сергій Андрійович звернувся до працівників комунальних служб, головних розпорядників негайно проаналізувати ситуацію, що склалася з тим, щоб внести корективи для фінансування робіт по ліквідації наслідків негоди.
Повідомив міський голова на апаратній нараді про те, що за результатами І півріччя бюджет міста по загальному фонду перевиконаний. Але одне з головних завдань керівників установ - це контроль за використанням коштів, особливо тих, що знаходяться на депозитному рахунку. Як зазначив Сергій Андрійович, 20 млн.грн. не використані. Тому, в першу чергу, їх необхідно направити на ремонт міських доріг та інших об’єктів, які забезпечують життєдіяльність міста.
З 1 липня по закінченню ремонтних робіт в котельні подана гаряча вода мешканцям мікрорайонів.. Але не всі об’єкти забезпечені подачею гарячої води. Тому міський голова дав доручення керівникам з’ясувати це питання по суті та вирішити його позитивно.
Міський голова на нараді назвав суму заборгованості КП «Комсомольськтеплоенерго» перед НАК «Нафтогаз України» - 16млн.629 тис.грн. З них – 4млн.230тис.грн. вже погашено за рахунок субвенції з державного бюджету. Підписано графік погашення заборгованості до 1 жовтня 2011 року. На сьогодні цей графік Комсомольськ перевиконує.
Заступник міського голови Л.М.Биндич повідомила, що місто Комсомольськ зареєстровано до участі у 2-ому сезоні танцювального телешоу «Майданс», що проходить на каналі «Інтер» (команда «Полтава - Комсомольськ»). Усі бажаючі прийняти участь у цьому телешоу і виступити за честь міста Комсомольська запрошуються на відбіркові кастинги. Людмила Михайлівна також коротко доповіла про результати поїздки делегації представників органів місцевого самоврядування м.Комсомольська до Польщі.
Керучий справами виконкому Л.Б.Кошара повідомила про те, що чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 26 липня. Також Любов Борисівна, як голова адмінкомісії, зазначила, що на 1 липня на розгляд адміністративної комісії надійшло 185 протоколів.
Начальник міської міліції І.Г.Туль зазначив, що по Комсомольську спостерігається ріст квартирних крадіжок, а також злочинів, скоєних у стані сп’яніння – на 52%.