Апаратна нарада міського голови

10 травня у великій залі виконкому відбулась апаратна нарада міського голови. С.А.Супрун розпочав нараду з підсумків проведення Дня міста та святкування Дня Перемоги.

Очільник міста подякував усім організаторам та учасникам за злагоджену роботу. Втім, були й деякі зауваження щодо оформлення свят та обладнання зон відпочинку. Необхідно звернути особливу увагу на недопущення цих недоліків під час проведення наступних заходів.

Далі міський голова зазначив, що з 12 травня починаються засідання депутатських комісій. Тож всі питання мають бути вчасно підготовлені та винесені на розгляд членів комісій.

З галузі житлово-комунальної сфери було піднято питання якості ремонту доріг. Зокрема, йшлося про можливість виділення додаткових коштів на суцільний ремонт вулиці Леніна та вулиці Портової. Також міський голова наголосив на необхідності робочої поїздки до оздоровчого табору «Горизонт» з тим, що невдовзі відбудеться здача в експлуатацію табору після реконструкції, яка проходить за кошти ВАТ «Полтавський ГЗК».

Заступник міського голови Ю.М.Муха поінформував присутніх про роботу колегії Полтавської ОДА за підсумками соціально-економічного розвитку. Він зазначив, що Комсомольськ в обласному загальному рейтингу тримає 1-е місце, але в рейтингу по створенню робочих місць має достатньо слабкі позиції.

Заступник міського голови Л.М.Биндич повідомила про проведення 12-13 травня Всеукраїнського учнівського форуму «На шляху до Європи», який відбудеться на базі НВК ім..Л.І.Бугаєвської. Також 13 травня пройде в місті вечір-реквієм пам’яті померлих від Сніду. 18 травня відбудеться традиційна церемонія вручення нагород переможцям різноманітних конкурсів обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів «Твоє майбутнє, Комсомольськ».

Начальник відділу культури І.І.Зеленська поінформувала присутніх про культурно-мистецькі заходи, які відбуватимуться в травні.

На апаратній нараді було порушено питання причин зростання захворюваності на туберкульоз в Комсомольську та шляхи вирішення цієї проблеми.