Сергій Андрійович зауважив, що суму коштів з екологічного фонду, яку замовляло місто на 2-у чергу будівництва каналізації в мікрорайоні Піддубне, на жаль, депутати облради поки що не виділили. Відтак були виділені кошти на ремонт доріг в мікрорайоні Низи – 300 тис. грн.

Далі очільник міста вів розмову про заборгованість міста за газ та гарячу воду. Він висловив надію, що заборгованість терміново буде погашена і опалення та гаряча вода подаватимуться у звичайному режимі.

Про хід проведення обговорення в Комсомольську по реформуванню пенсійної системи доповіла начальник Пенсійного фонду м.Комсомольська С.Г.Нестеренко.

Начальник управління статистики Т.А.Максименко повідомила про черговий перепис населення України, який вібудеться у жовтні 2012 року. Тому у всіх відділеннях статистики розпочинається підготовча робота стосовно впорядкування адресного господарства.

Заступник міського голови Л.М.Биндич поінформувала про план проведення міжнародних учнівських форумів, які пройдуть у Комсомольську з 6 по 8 квітня.

Керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара поінформувала про стан виконавської дисципліни працівниками виконкому в 2010 році. Вона також наголосила на процедурі узгодження при плануванні заходів на рівні міськвиконкому, міських заходів та в структурних підрозділах. Любов Борисівна повідомила про встановлення у вестибюлі виконкому скриньки для звернень громадян.