Міський голова Сергій Супрун наголосив, що у переддень проведення шкільних випускних вечорів та святкування Дня молоді комунальним службам Комсомольська особливу увагу слід приділити питанню благоустрою міста.
Міський голова вказав на низький рівень складання угод щодо вивезення твердих побутових відходів між мешканцями приватного сектора та підприємством, що надає такі послуги. Сергій Супрун зазначив, що на Полтавщині є позитивний досвід роздільного збору сміття, який успішно реалізується у Миргороді. Такий досвід, на думку міського голови, можна запозичити і Комсомольську, але попередньо необхідно провести роз\'яснювальну роботу серед мешканців міста.
Сергій Андрійович залишився невловолений станом підготовки міських пляжів до купального сезону. Серед низки робочих моментів, обурення міського голови викликало питання руху потужних плавзасобів затокою Барбара. Рятувальній станції та громадському формуванню «Міська міліція» дано доручення здійснювати жорсткий контроль за рухом плавзасобів затокою Барбара, особливо під час проведення змагань з веслування на байдарках та каное.
На контролі міського голови залишається і проблема під\'їзду атомобілів до торгових об\'єктів. Начальник МВ УМВСУ В.М. Лоза, начальник ДАІ з обслуговування м. Комсомольська та АТІ підпорядкованого ГУМВС України в Полтавській області А.В. Сербін і голова правління ГФ з ОГП «Міська міліція» С.О. Хряпа пообіцяли міському голові Комсомольська активніше проводити профілактичну роботу з водіями -порушниками правил дорожнього руху, які при під\'їзді до торгових точок заїжджають на газони. Сергій Супрун дав доручення начальнику відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку С.О. Золотовій і начальнику управління архітектури та містобудування В.Д. Лещенко зустрітись з фізичними особами — власниками торгових об\'єктів з метою роз\'яснення дотримання правил благоустрою міста і правил дорожнього руху при завозі товару до торгових об\'єктів.
Управлінням, відділам, службам міськвиконкому міський голова доручив у встановлений термін усунути зауваження, виявлені під час здійснення комплексної перевірки щодо виконання ними делегованих повноважень.
Секретар міської ради Неллі Карпець нагадала присутнім, що у місті з 16 по 25 червня проводиться єдиний день інформування за темою «Конституційний процес в Україні».
Засідання виконкому відбудеться 24 червня, а чергова сесія міської ради — 25 червня.