22 березня у великій залі міськвиконкому відбулася апаратна нарада міського голови.

С.А. Супрун акцентував увагу на підготовці міста до проведення заходів, присвячених 50-річному ювілею Комсомольська. Зокрема, необхідності наведення чистоти й порядку на вулицях міста. Невдовзі починається Всеукраїнський двомісячник чистоти та благоустрою, зважаючи на це міський голова настійно просить долучитися до прибирання всі організації, підприємства та заклади Комсомольська.

Сергій Андрійович закликав підтримати ініціативу Клубу першопрохідців у проведенні суботника з тим, щоб сміття та бруд, які зібралися за зиму, були прибрані. Адже місто і на обласному, і на державному рівні завжди було взірцем чистоти й порядку.

Окремі доручення керівникам належних підрозділів були дані по проведенню робіт з ремонту доріг, які після суворої зими потребують, як капітального, так і ямкового ремонту. Стосовно фінансування такого обсягу робіт, міський голова зауважив, що є домовленість з підприємствами, які почнуть ремонтувати дороги, кредитуючи місто до прийняття бюджету.

С.А.Супрун наголосив на необхідності бути готовими до підтоплення окремих прилеглих до міста населених пунктів Дмитрівської сільської ради, тому потрібно провести попереджувальні заходи та організаційну роботу. На міськводоканалі повинні бути чітко відпрацьовані протипаводкові заходи, а також підприємство має бути забезпеченим знезаражуючими засобами на випадок паводку.

Сергій Андрійович повідомив про перенесення канікул в загальноосвітніх навчальних закладах на термін з 5 по11 квітня. Таким чином школи зекономлять оплату за опалення.

По ситуації із запобігання нещасних випадків на льоду міський голова дав доручення головному лікарю станції швидкої допомоги та комісії з надзвичайних ситуацій проводити активну й цілеспрямовану роботу. Незважаючи на різке танення льоду, рибалки, нехтуючи правилами поводження на льоду, вперто рибалять. Статистика загибелі людей на водоймах їх не зупиняє. Порадив Сергій Андрійович задіювати до рятівників і міську міліцію.