На початку наради міський голова акцентував увагу на заходах по підготовці до Дня міста. Сергій Андрійович зазначив, що його не задовольняють темпи робіт по наведенню чистоти й порядку в місті. Особливо багато пилу й піску на проїжджій частині вулиць. Сьогодні управління житлово-комунального господарства міста мають направити всі зусилля на роботи по благоустрою.

На особливо суворому контролі тримати це питання міський голова доручив начальнику міського управління ЖКГ П.Б.Василюку та заступнику міського голови Т.В.Прокопенко.

Міський голова наголосив на необхідності вивезення сміття з території міського кладовища, знесенні стели, яка знаходиться в аварійному стані та вирішенні питання в доцільності її відновлення. Сергій Андрійович доручив відповідним службам погодити з АТП-15347 рух автобусів з тим , щоб у період поминальних днів було достатньо транспорту для перевезення людей.

Міський голова повідомив, що на сьогодні заборгованість населення за газ становить 11 млн. грн. С. Супрун підписав графік погашення заборгованості, а також запевнив, що відключення гарячої води не буде, крім технологічних перерв.

На нараді вирішувалось питання виготовлення нової трибуни, необхідної під час святкового параду в День міста. Це завдання має проконтролювати директор міськводоканалу О. Яценко. Саме на території цього підприємства зберігалась трибуна, та з недавніх пір її не стало. Як потім з’ясувалось, трибуну здали в металобрухт. Наразі нову трибуну будуть виготовляти працівники міськводоканалу.

Перший заступник міського голови Ю.М.Муха повідомив, що на сьогодні отримані контрольні цифри по бюджету. Вони ще будуть дещо змінюватись, але вже йде робота з основними управліннями по розподілу коштів.

Заступник міського голови Т.В.Прокопенко поінформувала присутніх на нараді про поїздку в м. Київ з метою презентації проекту розробленої схеми модернізації систем теплопостачання в м. Комсомольську. Тетяна Василівна зазначила, що успішний захист проекту дає можливість місту брати участь в різних програмах, пов’язаних з теплоенергетикою та мати необхідне фінансування з боку держави.

Заступник міського голови Л.М.Биндич повідомила про відвідання міста Комсомольська бургомістром німецького міста Штоках Райнером Штольцом в рамках програми «Реабілітація дітей-інвалідів Комсомольська», яка ініційована міським головою С.Супруном.

На нараді також йшлося про прискорення робіт по реконструкції скверу першопрохідців та поінформовано про криміногенний стан у місті