19 квітня у великій залі виконкому відбулась апаратна нарада міського голови С.А. Супруна. Сергій Андрійович розпочав нараду із стану підготовки міста до святкування ювілею. Зокрема він зазначив, що на даний час виконуються роботи по ремонту шляхів за рахунок кредитних ресурсів. Щодо фінансування заходів до 50-річчя Комсомольська, як поінформував мер міста, відбулася зустріч з головою облдержадміністрації, де й вирішувалися певною мірою ці питання. Крім того, міський голова зупинився на такому важливому питанні, як своєчасна здача скверу Першопрохідців, реконструкцією якого займаються кілька підприємств та організацій. Начальник управління по інвестиціях і будівництву О.М. Кравченко запевнив, що всі роботи будуть завершені до 25 квітня, дня відкриття скверу та пам’ятного знаку. Начальник міського управління ЖКГ П.Б.Василюк доповів про ремонт вулиць та розмітку проїжджої частини і також запевнив, що всі роботи будуть завершені до вихідних. Сергій Андрійович дав доручення відповідним службам прослідкувати стан порядку в дворах, а також упорядкувати проблемні місця по вулиці Портовій. Міський голова нагадав про наближення таких дат, як 26 квітня – День Чорнобильської трагедії та 65-річчя Великої Перемоги, які потрібно належним чином відзначити.

Щодо виплати заробітної плати, зауважив міський голова, то вона виплачена в повному обсязі, хоча по деяких установах та громадських об’єднаннях є борги.

Секретар міської ради Н.Р.Карпець поінформувала про проведення 21 квітня урочистої сесії з нагоди 50-річчя Комсомольська. Наступна 48 сесія запланована на 19 травня. Тема Єдиного дня інформування у квітні місяці, як повідомила Неля Ростиславівна, - «Державна політика у сфері боротьби з корупцією на сучасному етапі розвитку України».

Заступник міського голови Т.В.Прокопенко поінформувала про результати конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах до садових товариств. Переможцем конкурсу визнано ВАТ «Комсомольське АТП-15347». Також Тетяна Василівна повідомила про свою участь в роботі колегії ЖКГ, яка проходила в Києві 16 квітня. На ній розглядались питання підсумків опалювального сезону та питання реформування галузі.

Заступник міського голови Л.М. Биндич повідомила про проведення 23 квітня обласного турніру по дзюдо пам’яті Л.І.Бугаєвської. 26 квітня відбудеться відкриття реконструйованого об’єднаного музею міста Комсомольська та ВАТ «Полтавський ГЗК», де будуть представлені оновлені експозиції.

Начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська повідомила про випуск буклету «Комсомольськ туристичний запрошує».

Начальник міського фінансового управління В.І.Баландіна поінформувала присутніх про участь в засіданні Асоціації міст України 15- 16 квітня в Івано-Франківську, де відбувся «круглий стіл» з фінансових питань.

Директор департаменту економічного розвитку та ресурсів О.В.Овчіннікова повідомила про результати технічного аудиту. Вона зазначила, що зауважень у перевіряючих майже не було та подякувала відповідним службам за якісну роботу.