21 червня у великій залі виконкому відбулася апаратна нарада міського голови С.А.Супруна. Сергій Андрійович на початку наради звернувся до теми виборів та зазначив, що, власне, вже визначена їх дата – 31 жовтня. Так ввважає Адміністрація Президента, де переконані, що це останній конституційний термін, в який можуть бути проведені місцеві вибори.

Міський голова повідомив, що на останній колегії облдержадміністрації місто Комсомольськ визнано кращим за соціально-економічними показниками: обсягом реалізації промислової продукції на душу населення, рівнем середньомісячної заробітної плати, фактичному рівню зареєстрованого безробіття.

Міський голова висловив занепокоєння збоєм у фінансуванні деяких програм та дав доручення відповідним службам з’ясувати причини зривів розрахунків за виконані роботи.

Сергій Андрійович акцентував увагу присутніх на важливих заходах, які проходитимуть у місті в липні – серпні, це День металурга, Міжнародний фестиваль «Калинове літо на Дніпрі» та необхідності підготовки до цих свят на високому рівні.

Міський голова представив на апаратній нараді новопризначеного директора Палацу культури і творчості Олександра Васильовича Меренкова та побажав йому плідної та творчої роботи на ниві культури.

Начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська поінформувала про проведення у місті 26-27 червня Всеукраїнського молодіжного рок-фестивалю «Крок назустріч» та святкової дискотеки до Дня молоді, яка відбудеться 26 червня з 21.00 до 23.00 на площі біля ПкіТ. 28 червня з 19.00 пройде святкування Дня Конституції на площі біля Палацу культури і творчості, де свою концертну програму покажуть колективи ПкіТ та гості з обласного центру – ансамбль «Полтава».

Секретар міської ради Н.Р.Карпець зазначила, що 23 червня відбудеться чергова сесія міської ради. У липні місяці – депутатські канікули, але індивідуальна робота з виборцями продовжується. Неля Ростиславівна звернулася з проханням: традиційно напередодні відзначення роковин з дня прийняття Конституції України святково оформити приміщення та прибудинкові території з використанням державної та місцевої символіки.
З нагоди Дня Конституції на території дитячого містечка відбудуться святкові заходи, ініційовані секретарем міської ради.

22 червня у День жалоби відбудеться мітинг та покладання квітів біля Вічного вогню.

Керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара поінформувала про засідання виконавчого комітету, яке відбудеться 22 червня