5 червня у великій залі виконкому міської ради відбулася апаратна нарада міського голови. С.А.Супрун в першу чергу зазначив, що нарешті остаточно визначена дата виборів – 31 жовтня 2010 року. Сергій Андрійович наголосив:

одними із пріоритетних завдань на сьогодні має бути стабільність взаємовідносин між міською владою та містоутворюючим підприємством – «Полтавським ГЗК», злагоджена робота підприємств міста на кінцевий результат, проведення інвестиційних конкурсів та входження міста в опалювальний період.

Нині в облдержадміністрації проходять наради щодо реалізації Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки. До складу обласного комітету по реалізації Програми входить міський голова Сергій Супрун. Міський голова поінформував про проведення в Полтаві «круглого столу» з питань енергозберігаючих технологій та практики створення об’єднань співвласників будинків. На нараді також піднімалось питання відносно субвенцій стабілізаційного фонду. На область виділено 22 млн. грн.

С.А. Супрун підняв проблемні питання місцевого характеру, зокрема, затримка робіт на стадіоні «Гірник», незважаючи на наявність коштів. Сергій Андрійович кожному із головних розпорядників коштів дав доручення підготувати інформацію про стан об’єктів. Одне зважливих питань, яке постійно на контролі – дебеторська заборгованість КВП «Комсомольськтеплоенерго», на сьогодні вона становить 11,5 тис. грн.(втому числі 8 тис. заборгованість населення). На нараді йшлося про підготовку та приведення міста до належного порядку до Дня металурга.

Міський голова наголосив у своєму виступі на такому важливому питанні, як дотримання правил поводження на воді, безпеки праці, безпечного перебування жителів та гостей на території міста у зв’язку з літнім відпочинком.

На нараді виступила секретар міської ради Н.Р.Карпець, яка поінформувала про початок підготовчих заходів до передвиборчої кампанії. Зокрема, вона наголосила на необхідності продумання терміну відпусток тих осіб, які будуть задіяні на виборах. Неля Ростиславівна повідомила про те, що в облдержадміністрацію направлена довідка по вивченню суспільно-політичної ситуації по місту Комсомольську.

Заступник міського голови Т.В.Прокопенко повідомила про поїздку в Міністерство ЖКГ України, де успішно відстоювала фінансування Комсомольська з обласного бюджету.

Начальник міського фінансового управління В.І.Баландіна прозвітувала про виконання зведеного бюджету(97%), міський – 98%.