19 липня у великій залі виконкому пройшла апаратна нарада міського голови С.А.Супруна. Сергій Андрійович зазначив, що святкування Дня металурга пройшло успішно та організовано. Далі міський голова перейшов до справ нагальних: він акцентував увагу на тому, що з 1 серпня збільшуються ціни на газ. Уряд обіцяє компенсувати витрати, які перевищують 15% сукупного доходу для працездатного населення та 10% - для непрацездатних. З цього питання 19 липня Віктор Тихонов, віце-прем’єр-міністр України з питань регіональної політики, проводить селекторну нараду.
20-21 липня в туристичному комплексі «Буковель» відбудеться семінар-практикум та «круглий стіл» в рамках проекту АМР США «Реформа міського теплозабезпечення». У семінарі візьмуть участь заступник міського голови Тетяна Прокопенко, начальник міського управління ЖКГ Петро Василюк та представник ОСББ Валентина Сергачова.
Міський голова наголосив на такому важливому питанні, як здача в експлуатацію стадіону «Юність». Він визначив термін здачі – 16 липня. Наразі гостро стоїть проблема ямкового ремонту доріг, тому Сергій Андрійович поставив відповідні завдання перед керівниками служб.
Щодо підготовки до проведення місцевих виборів, то міський голова дав розпорядження проаналізувати, в якому стані знаходяться приміщення та обладнання , необхідні в ході виборів.
Секретар міської ради Н.Р.Карпець поінформувала присутніх про проведення засідання виконкому міської ради, яке відбудеться 27 липня. Неля Ростиславівна нагадала всім про перевірку особистих даних у відділі ведення Державного реєстру виборців (каб. №201) у зв’язку з підготовкою до проведення виборів.
Секретар міської повідомила про проведення в області єдиного інформаційного дня на тему: «Соціальний розвиток як пріорітет діяльності Української держави (до 20-ї річниці Декларації про державний суверенітет України).
На нараді йшлося також про режим роботи магазинів у вечірній час, про комплектацію додаткових груп в дитячих садках, планову перевірку в дитячому таборі «Горизонт».