13 вересня у великій залі виконкому пройшла апаратна нарада міського голови С.А.Супруна. Очільник міста акцентував увагу на початку передвиборчої кампанії, яка офіційно стартує з 11 вересня 2010 року.

На позачерговому засіданні облради, 02.09. 2010р., затверджено чисельний склад депутатів Комсомольської міської ради у кількості 40 чоловік. Міський голова дав доручення проконтролювати стан готовності виборчих дільниць у місті, особливо новостворених. На даний час їх збільшено з 17 до 20. Зокрема, за адресами: вул. Леніна, 36(бізнес-центр), вул. Леніна,54(колишнє приміщення Ощадбанку), Гірничий ліцей.

Сергій Андрійович поінформував присутніх про свою участь в VI Всеукраїнському муніципальному форумі міських голів, який пройшов у Ялті на минулому тижні. У форумі брав участь Прем’єр-міністр України М.Я.Азаров. Він піднімав питання як політичного, так і економічного характеру. Зокрема, Микола Янович порушив проблему будівельної галузі, питання виконання програм екологічного фонду та інше.

На апаратній нараді С.А.Супрун наголосив на тому, що нині є передумови дочасного початку опалювального сезону в місті у зв’язку з погодним умовами. Невдовзі пробні пуски тепла розпочнуться з дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

Керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара зупинилася на питанні підготовки приміщень до виборів. Так, у приміщенні міськвиконкому буде розміщена територіальна комісія, для якої буде виділено дві кімнати та дільнична комісія, яка буде розміщена в одній кімнаті. Територіальна комісія розпочинає свою роботу з 15 вересня 2010р. Також Любов Борисівна повідомила про чергове засідання виконкому, яке пройде 28 вересня. Основне питання – стан готовності житлово-комунальних підприємств до опалювального сезону.

Начальник бюджетного відділу міського фінансового управління А.І.Говорун повідомила про те, що надійшли показники Мінфіну України на 2011 рік. Вони є нижчими розрахункових показників 2010 року. Тому головним розпорядникам бюджетних коштів необхідно привести свої потреби згідно рекомендацій Мінфіну від 23.07.2010р. «Щодо підготовки бюджету на 2011 рік». Також вийшла Кабінету Міністрів України від 18.08.2010 р. № 791 «Про затвердження порядку розміщення у 2010 році тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках. Тимчасово вільні кошти міського бюджету розміщені на депозитних рахунках у сумі 11 млн. 980 тис.грн.

Начальник міського відділу культури і туризму І.І.Зеленська повідомила про проведення у жовтні місяці таких масових заходів, як покладання квітів та вінків до меморіального комплексу, присвяченого радянським воїнам, які загинули при форсуванні Дніпра у вересні 2010-2011р.р. Напередодні свята Покрови відбудеться у Комсомольську Всеукраїнський фестиваль «Козацькі сурми».

Начальник відділу фізкультури і спорту В.В.Подрезан поінформував присутніх про відзначення в місті Дня фізичної культури і спорту та про початок змагань на Кубок федерації по греблі на байдарках і каное 17 вересня о 9 годині.