8 листопада у великій залі виконкому відбулась апаратна нарада міського голови С.А.Супруна. Міський голова повідомив про дату першої сесії Комсомольської міської ради першого скликання – 10 жовтня 2010року, на якій міська виборча комісія оголосить результати виборів. На цій же сесії міський голова та депутати складуть присягу відповідно до Статуту територіальної громади міста Комсомольська. Сергій Андрійович зазначив, що на останній сесії, яка відбулась 4 листопада, було прийнято рішення про перерозподіл коштів у зв’язку з перевиконанням бюджету.

Міський голова наголосив на важливості контролю за питанням готовності комунальних служб міста до зимового періоду. Зокрема, дав доручення керівникам підрозділів підготувати звіт по готовності до зими спецтехніки, посилального матеріалу, надання графіків чергування та інше. Відносно цін на газ, то очільник міста висловив припущення про зміни у тарифній політиці. Міський голова також наголосив на необхідності проведення більш детальної роз’яснювальної роботи серед населення по оформленню субсидій.

Сергій Андрійович зазначив, що в найближчих планах – нарада з представниками правоохоронних органів для підведення підсумків роботи . Така ж нарада відбулася 5 листопада з питань боротьби з браконьєрством.
Щодо забезпечення міста електроенергією, міський голова дав відповідним службам зауваження з приводу щоденного пізнього включення системи автоматичного освітлення в місті, а також дав доручення щодо посилення роботи відповідних служб у зв’язку з навантаженням на енергосистему.

Секретар міської ради Н.Р.Карпець, підбиваючи підсумки виборчої кампанії, подякувала усім, хто був долучений до процедури проведення виборів. Вона відзначила негативні момент під час виборів : велика кількість недосвідчених членів комісій, відсутність проведення навчань, застосування окремими політичними силами у передвиборчих перегонах дуже брудних політтехнологій, а також – мала активність виборців

Перший заступник міського голови Ю.М.Муха повідомив про те, що видавництво «Українська Інвестиційна Газета» та незалежне рейтингове агентство»Кредит-Рейтинг» завершили черговий спільний проект – аналітичне дослідження «ТОП-100.Кращі міста і регіони України». Рейтинг складений на основі більш як 30 показників економічного і соціального характеру 108 найбільших міст і 27 регіонів України. Серед міст з населенням до 100 тис.чоловік Комсомольськ зайняв 2-е місце як переможець основного рейтингу соціально-економічного розвитку міст( 1-е місце виборов Іллічівськ).

Начальник відділу фізичної культури і спорту В.В.Подрезан повідомив присутнім про початок важливих спортивних подій – міської спартакіади та спартакіади ВАТ «ПГЗК». Ще однією приємною новиною порадував міський очільник спорту – 4 листопада в складі збірної України Андрій Кривчун (інваспорт) виборов срібну медаль в Новій Зеландії.

Начальник відділу культури І.І.Зеленська поінформувала про відкриття театрального сезону в ПКіТ, який розпочався 5 листопада святковим концертом. 20.11.2010 відбудеться ювілейний вечір народного хору «Славутич» та вокального ансамблю «Дніпряночка». Крім того , в кінці листопада в ПКіТ пройде урочистий вечір для першопрохідців.