22 листопада у великій залі виконкому відбулась апаратна нарада міського голови С.А.Супун. Очільник міста розпочав нараду з таких питань як проведення засідання виконкому Комсомольської міської ради та другої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання, які відбудуться відповідно 23 і 24 листопада.

Наступне питання, яке слід взяти до уваги заступникам міського голови та відділу по зверненнях громадян, це аналіз звернень громадян, що надходять останнім часом, як зауважив міський голова.

Сергій Андрійович повідомив присутніх на нараді про перебування заступника міського голови Т.В.Прокопенко у Швеції з питання реалізації Проекту «Реформа міського теплозабезпечення» за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Тему енергозбереження міський голова продовжив і в подальшому своєму повідомленні. Зокрема, він зазначив, що в «Комсомольськтеплоенерго» відбудеться зустріч з питань регулювання тепла в бюджетних установах. Також міський голова дав доручення відповідним службам проконтролювати питання перевірки лічильників обліку холодної і гарячої води та звернути особливу увагу на складову вартості цих послуг. Крім того, Сергій Андрійович зауважив, що йде багато нарікань від населення з приводу системи розрегулювання опалення внаслідок реконструкцій житлового фонду.

Щодо питання бюджету міський голова зазначив, що є перспектива перевиконання бюджету до кінця 2010 року. Відповідно формування бюджету-2011 буде проводитись дуже ретельно, тому головні розпорядники коштів мають уважно слідкувати за кошторисом.

Сергій Андрійович також повідомив, що невдовзі має відбутись засідання регіонального відділення Асоціації міст України.

На часі – підготовка міста до зими. Як зазначив начальник міського управління УЖКГ П.Б.Василюк, техніка та посилальна суміш у місті є в наявності. Залишається тільки придбати сіль для посипки доріг. Кошти на це у відповідні організації вже перераховані. Продовжується також асфальтування пішохідних доріжок за установленим порядком.

Заступник міського голови Л.М.Биндич повідомила про підготовку заходів до Дня першопрохідця, який відбудеться 29 листопада. Також йде підготовка до проведення заходів до Дня інваліда, який пройде 3 грудня. 26 листопада в малій залі виконкому проходитиме «круглий стіл» на тему: «Роль чоловіка в сім’ї та громаді», який проводить ГО «Центр «РОДІС».

Начальник міського відділу фізкультури та спорту В.В.Подрезан повідомив про проведений в місті Комсомольську Чемпіонат області з футболу, на якому команда з Великої Багачки вшосте стала чемпіоном області.

Із зверненням до керівників установ, начальників відділів виступила начальник міського відділу у справах сім’ї і молоді Т.В.Оробченко. Вона наголосила на такому важливому питанні, як наповнення фонду «Милосердя» коштами. Тетяна Володимирівна повідомила, що тільки у п’ятницю членами Дитячого парламенту за 45 хвилин на вулицях міста було зібрано коштів на суму 601 грн. Тож вона закликала всіх небайдужих не стояти осторонь цієї благородної та потрібної справи.