6 грудня у великій залі виконкому відбулась апаратна нарада міського голови С.А.Супруна. Міський очільник , підводячи підсумки роботи за останній тиждень, акцентував увагу на останній сесії, 1 грудня, на якій було обрано секретаря міської ради та заступників міського голови. Міський очільник , підводячи підсумки роботи за останній тиждень, акцентував увагу на останній сесії, 1 грудня, на якій було обрано секретаря міської ради та заступників міського голови.

Сергій Андрійович представив присутнім новообраного секретаря міської ради – Калашнік Світлану Олександрівну, першого заступника міського голови – Бикова Дмитра Геннадійовича, заступників – Муху Юрія Миколайовича, Биндич Людмилу Михайлівну, радника з питань енергозберігаючих технологій – Прокопенко Тетяну Василівну

Далі міський голова перейшов до бюджетного питання. Він повідомив, що доходи загального фонду міського бюджету перевиконані на суму 1млн.800 тис. грн. Контрольні ж цифри щодо формування міського бюджету на 2011 рік ще не отримано. Все ж міський голова дав доручення головним розпорядникам коштів ретельно провести фінансовий аналіз та подати конкретні суми пересування коштів.

Сергій Андрійович повідомив про свою участь у звітно-виборних зборах Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України та Асоціації міст Полтавщини, які пройшли 25 листопада в місті Хорол. За результатами голосування С.А.Супруна було обрано головою Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України. Сергій Андрійович також взяв участь у Конференції уповноважених представників Асоціації міст України, яка відбулася 2 грудня в Києві. На Конференції обрано Президента, віце-президентів та правління АМУ У Конференції взяли участь близько 100 міських голів, виконавчі директори регіональних відділень, а також гості – представники центральних органів влади, народні депутати України.

Далі міський очільник перейшов до проблемних питань, пов’язаних із заборгованістю за електроносії та газ. Зокрема, він зазначив , що на межі відключення від газу був хлібзавод. Але директор підприємства запевнив, що найближчим часом це питання вирішиться позитивно.
Заступник міського голови Ю.М.Муха повідомив про прийнятий на цім тижні Закон про бюджет. В разі неприйняття бюджету на місцевому рівні, будемо працювати за варіантом – 1/12 бюджету.

З Днем Збройних Сил України привітала всіх заступник міського голови Л.М.Биндич. Вона також розповіла про заходи, які будуть проводитись найближчим часом: День вшанування ліквідаторів ЧАЕС, два молодіжні форуми, свято «Сім’я року», відкриття новорічної ялинки.

Керуюча справами виконкому Л.Б.Кошара повідомила про проведення 6 грудня засідання виконкому в новому складі. Вона також наголосила на питанні доопрацювання планів робіт та питанні передплати преси.

З питань комунального господарства прозвітував начальник УЖКГ П.Б.Василюк. Він повідомив про завезення достатньої кількості посипної суміші та солі для міських доріг у зимовий період. До 24 грудня також буде встановлена ялинка на площі біля ПКіТ.

Начальник управління культури і туризму І.І.Зеленська розповіла про заходи, які проводитимуться в місті найближчим часом. Зокрема, 5 грудня у міській виставковій залі відбулось відкриття виставки В.Ф.Царегородського. 8 грудня пройде звітний концерт учнів та педагогічного колективу музичної школи. З 25 по 28 грудня в ПКіТ проходитимуть дитячі новорічні ранки, а 30 грудня відбудеться святковий новорічний концерт для дорослих.