10 січня в малій залі виконкому відбулась апаратна нарада міського голови С.А.Супруна. Міський голова в першу чергу звернув увагу на підготовку до сесії міської ради, яка пройде 19 січня. Вже з початку тижня розпочнуться засідання депутатських комісій.

Звертаючись до теми прийняття бюджету, очільник міста наголосив на тому, що основним моментом міського бюджету-2011 є запровадження енергозберігаючих технологій. Також Сергій Андрійович звернувся до головних розпорядників коштів, керівників установ щодо створення робочих груп для роботи в цьому напрямку. Тим паче, що в нинішньому році планується реалізація проекту «Мережа електрозабезпечення міста».

Наступним питанням, як зазначив С.А.Супрун, над яким повинно працювати керівництво міста, – будівництво житла в рамках прийняття державних програм.

З питань житлово-комунального господарства міський голова назвав проблему зовнішнього освітлення вулиць, де вийшли з ладу мережі.

Одним із нагальних питань є встановлення у дворах нових сучасних євроконтейнерів для сміття та придбання двох нових автомобілів для комунального господарства міста за рахунок коштів екологічного фонду.
Питання перевезення пасажирів на міських маршрутах є також одним із складних. За браком коштів в цьому році АТП прийняло рішення про перевезення пільгових категорій населення лише в четвер.

Начальник міської міліції І.Г.Туль поінформував про криміногенний стан у місті під час новорічних свят. Він повідомив, що нарядами міської міліції проводилось посилене патрулювання. Та, незважаючи на це, в місті скоєні правопорушення. Зокрема, шість крадіжок, напад на жінку з наслідком ножового поранення, а також інцидент в Дмитрівні як наслідок необережного поводження з вогнем.

На апаратній нараді йшлося також про стан реалізації міської програми «Замісна терапія», приписку юнаків до призовного пункту та відновлення роботи пошкодженого проводового зв’язку радіомовлення на території Комсомольська.