14 грудня відбулась апаратна нарада у міського голови, на якій обговорювались питання фінансові, житлово-комунального господарства, реагування на звернення громадян тощо.

Міський голова С.А. Супрун повідомив: незважаючи на те, що чергова сесія міської ради запланована на 16 грудня, від головних розпорядників коштів продовжують надходити пропозиції щодо пересування і виділення додаткового фінансування. Сергій Андрійович попросив галузевих керівників ще раз уважно вивчити фінансову ситуацію по своїй галузі і, поки є час, впорядкувати грошові справи.

Сергій Андрійович повідомив, що в січні 2010р. міськвиконком працюватиме за календарем, у звичайному режимі. На святкові дні (включаючи і день виборів) необхідно скласти графіки чергувань працівників виконкому. Також у святкові дні має обов\'язково працювати відділ Державного реєстру виборців, - наголосив міський голова. Крім того, С.А. Супрун дав доручення міському управлінню житлово-комунального господарства (Василюк П.Б.) скласти і надати графіки роботи снігозбиральної техніки, щоб своєчасно розчищати сніг для проїзду до місць громадського користування. «На Вас, Петре Борисовичу, також повністю покладається відповідальність за стабільну роботу водонапірних споруд у зимовий період», - підкреслив Сергій Андрійович.

Велику увагу приділив міський голова питанню роботи зі зверненнями громадян. Зокрема, С.А. Супрун наголосив на необхідності своєчасного реагування на скарги (особливо це стосується колективних звернень), детального вивчення суті проблеми і наданні змістовної відповіді заявникам.
Міський голова дав доручення начальнику міського архіву Л.І. Хохулі підготувати довідку про перелік платних послуг, що надаватимуться архівом відповідно до нових нормативних документів.

Секретар міської ради Н.Р. Карпець подякувала всім працівникам виконкому, хто був задіяний при підготовці та проведенні громадських слухань, а також повідомила про те, що чергова сесія міської ради відбудеться 16 грудня , засідання атестаційної комісії — 17 грудня, засідання комісії з питань найменування (перейменування) об\'єктів внутрішньоміського середовища, увічнення подій та пам’яті видатних діячів у м. Комсомольську — 23 грудня, прикрашення святкової ялинки у Дитячому містечку — 24 грудня. Неля Ростиславівна також розповіла, що окружна виборча комісія видала наскрізну нумерацію, визначила межі і центри виборчих дільниць по м. Комсомольську.

Перший заступник міського голови Ю.М. Муха наголосив на необхідності проведення конкурсу на визначення об\'єкта кращого благоустрою напередодні новорічних свят — кошти на проведення цього заходу виділив Фонд підтримки підприємництва.

Заступник міського голови Л.М. Биндич повідомила дати проведення загальноміських культурно-мистецьких заходів, що проводитимуться у місті найближчим часом.

Керуюча справами виконкому Л.Б. Кошара повідомила дату проведення чергового засідання виконкому — 22 грудня, а також дати виходу в ефір телепередачі «Діалог з владою» - 22 грудня та радіопередачі «Влада і громада» - 28 грудня. На запитання комсомольчан відповідатиме міський голова С.А. Супрун. Любов Борисівна оголосила список юридичних осіб, що передплатили видання «Урядовий кур\'єр», «Голос України», «Зоря Полтащини», «Офіційний вісник Президента» і «Вісник державної служби», а також нагадала, що до 17 грудня продовжено термін здійснення передплати для тих, хто не встиг це зробити раніше. Керуюча справами виконкому попросила присутніх звернути увагу на те, що у грудні необхідно поінформувати ОДА по розпорядчих документах дещо раніше (особливо, якщо звіти відправляються поштою).

Заступник начальника ГУ МВСУ в Полтавській області О.І. Мельниченко ознайомив присутніх зі станом правопорядку в місті, підкресливши, що цьогоріч майже 40 осіб, звільнених із місць позбавлення волі, прибули до Комсомольська.

Міський голова С.А. Супрун поцікавився: де фіксуються такі факти. Завідувач сектора з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи А.І. Ларіков доповів: щоквартально, на засідання Спостережної комісії подаються списки осіб, звільнених із місць позбавлення волі. Крім того, на всіх умовно-достроково звільнених осіб міським відділом УМВС заведено особові справи, і за ними особливий контроль здійснює міська СЕС.

Міський голова повідомив, що необхідно провести окрему нараду з цього питання, а МВ УМВС щотижня інформувати населення через місцеві ЗМІ про кількість скоєння правопорушень в місті за тиждень, а також оприлюднити інформацію про те, як комсомольчанам убезпечити себе від протиправних посягань.

Головний санітарний лікар міської СЕС М.М. Куліш повідомив: Комсомольськ наразі балансує на межі епідемічного порогу по грипу. Найвищий показник захворюваності спостерігається серед дітей шкільного віку.

На апаратній нараді також виступили начальник юридичного відділу О.М. Гуріна та начальник Пенсійного фонду С.Г. Нестеренко.