19 травня відбулась апаратна нарада міського голови. Міський голова Сергій Андрійович Супрун детально зупинився на фінансових питаннях міста і приділив увагу питанням благоустрою Комсомольська та місцевій тарифній політиці.
Зокрема, Сергій Андрійович повідомив, що незабаром у Вінниці планується провести зустріч представників міст-членів Асоціації міст України (АМУ) з метою рогляду проекту Постанови Кабінету Міністрів України щодо структури і чисельності посад в органах місцевого самоврядування.
Серед гострих питань, які стоять на часі перед міською владою— вирішення проблеми покриття збитків КВП «Комсомольськтеплоенерго» у розмірі 1 млн. 200 тис. грн. За словами Сергія Андрійовича, через підвищення ціни на природний газ, зменшення кількості платників комунальних послуг та борг КВП «КТЕ» перед НАК «Нафтогаз України» сьогодні Комсомольськ знаходиться під загрозою відключення від гарячого водопостачання. Проблемним залишається також питання щодо задоволення вимоги ОДА стосовно передачі 10% коштів від продажу Комсомольською міською радою землі у 2006р. відкритому акціонерному товариству «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат». З іншого боку, Комсомольську не повернуто субвенцію з Державного бюджету у розмірі понад 1 млн. грн.
Тривалий час не вирішується питання щодо видачі довідок Комсомольською філією Пенсійного фонду України громадянам, які працювали на ліквідованих нині підприємствах - «Укрчерметавтоматика» та «Інкомбуд». Це питання вирішується, але дуже повільно, через усні домовленості з колишніми керівниками цих підприємств.
Міський голова С.А. Супрун повідомив також, що є всі умови для того, щоб створити у Комсомольську власне бюро технічної інвентаризації (БТІ) — у цьому комсомольчанам стане в нагоді досвід Кобеляк.
Велику увагу міський голова приділяє проблемі доступності житла для тих громадян, які цього потребують. Спеціально створена робоча комісія проводить перевірку осіб, які проживають у місцевих гуртожитках. Так, згідно з інформацією, наданою робочою комісією, у гуртожитку по вул. Леніна, 30 проживає 1/3 незареєстрованих там громадян. Міська влада обіцяє боротися з такими порушниками чинного законодавства у судовому порядку. Судовий позов на порушників подаватимуть ЖЕКи.
Сергій Андрійович зачитав резолюцію громадських слухань, проведених 15 травня, і наголосив, що на сьогодні немає правових підстав для визначення умов передачі в оренду земельних ділянок під будівництво житла.
Міський голова детально зупинився на питаннях благоустрою міста, зазначивши, що міська влада має розробити проект реконструкції міських дворів за кошти суб\'єктів підприємницької діяльності. Цьогоріч ямковий ремонт повинен бути виконаний у всіх дворах Комсомольська.
На апаратній нараді з інформаціями виступили також секретар міської ради
Н.Р. Карпець, перший заступник міського голови Ю.М. Муха, заступники міського голови Т.В. Прокопенко і Л.М. Биндич, а також керуюча справами міськвиконкому Л.Б. Кошара.