14 вересня відбулась апаратна нарада міського голови С.А. Супруна.

Сергій Андрійович приділив особливу увагу питанням бюджету, благоустрою та готовності бюджетних закладів міста до нового опалювального періоду.

С.А. Супрун розповів також про корисні нововведення, що депутати міської ради запозичили під час відвідин міста Іллічівська у серпні (такий візит відбувся у рамках обміну досвідом роботи). Сергій Андрійович зазначив, що з моменту останніх відвідин цього міста комсомольчанами Іллічівськ невпинно розвивається у бік економічного зростання, поступово відмовляючись від монопрофільності, сприяючи розвитку малим і середнім приватним підприємствам. Комсомольчани ознайомились із роботою сучасного масложиркомбінату по переробці пальмової і кокосової олії, оглянули новітню комунальну техніку. Деякі із нововведень у галузі ЖКГ міська влада Комсомольська готова запровадити і в нашому місті. Зокрема, міський голова дав доручення відповідним службам обрахувати вартість щоденного дворазового вивезення сміття (вранці і ввечері), як це роблять в Іллічівську.

Зацікавили делегацію комсомольчан і спортивні майданчики із сучасним спортивним обладнанням, розташовані на територіях освітніх закладів. Майданчики знаходяться на балансі шкіл, а займатися на них мають змогу всі бажаючі. Таке ж нововведення планується запровадити і в Комсомольську.

Сергій Андрійович заявив, що бажає відчути пожвавлення у ході виконання ремонтних робіт на об\'єктах, де проведено тендери і закладено відповідне фінансування. З цією метою міський голова доручив своїм заступникам взяти ці об\'єкти під особистий контроль.

С.А. Супрун звернувся до керівників управлінь, відділів і служб з проханням уважно розглядати звернення і скарги громадян, що надходять під час проведення радіо- і телеефірів. «Не треба займатися відписками. Люди чекають від нас вичерпних відповідей і конкретних дій — реагування на питання, порушені у своїх зверненях, адже відповіді потім розміщуються у друкованих виданнях, і нам з вами не повинно бути за них соромно», - зазначив він.

Не задоволений міський голова станом справ у КП «Міськсвітло»: між керівником цього підприємства і його працівниками виник конфлікт. На усунення таких непорозумінь члени виконкому дали 1 місяць. Разом з цим

С.А. Супрун доручив департаменту економічного розвитку та управлінню житлово-комунального господарства у місячний термін зробити комплексну перевірку фінансово-економічної діяльності даного підприємства. По завершенні цього терміну члени виконкому визначаться, чи буде продовжено контракт з керівником ДКП «Міськсвітло» на наступний рік.

Сергій Андрійович повідомив, що 24 вересня в рамках дружнього візиту до Комсомольська приїжджає делегація із Молдови, можливо, буде присутній і посол Молдови в Україні, - тож необхідно підготуватися, щоб гідно зустріти високих гостей.

Турбували Сергія Андрійовича і питання підготовки до нового опалювального періоду, святкування 50-річного ювілею Комсомольська тощо.

Заступник міського голови Л.М. Биндич розповіла, що минулого тижня відбувся комплексний огляд дошкільних навчальних закладів щодо підготовки до нового опалювального періоду — перевірка підтвердила, що всі ДНЗ до нового сезону готові. Людмила Михайлівна також запросила всіх бажаючих

18 вересня до малої зали Палацу культури і творчості на родинне свято — День батька, яке проводитиме ГО «РОДІС».

Керуюча справами виконкому Л.Б. Кошара нагадала присутнім, що

15 вересня — останній день здачі до оргвідділу проектів рішень та інформаційних матеріалів на засідання виконкому, що відбудеться 22 вересня.

Любов Борисівна повідомила також дату проведення радіопередачі «Влада

і громада» (28 вересня), і телепередачі «Діалог з владою» (29 вересня) за темою «Про готовність міста до нового опалювального періоду 2009-2010рр.». Кошара Л.Б. звернула увагу керівників управлінь, відділів і служб виконкому на те, що розпочато кампанію з передплати періодичних видань на 2010рік, і попросила

здійснити передплату таких всеукраїнських періодичних видань, як «Голос України», «Урядовий кур\'єр», «Зоря Полтавщини», «Офіційний вісник Президента України», «Вісник державної служби», а також місцевих друкованих видань. Любов Борисівна наголосила на тому, що інформація,

розміщена на офіційному веб-сайті Комсомольської міської ради, потребує оновлення, і попросила відповідні служби у тижневий термін її замінити.

Начальник Комсомольської філії ВАТ «Полтаваобленерго» І.М. Старокожко

повідомив присутнім про зміни порядку обліку споживання електричної енергії: розрахунки беруться по середньому показнику за 2 місяці. Якщо абонент не згодний з такою формою розрахунків, то повинен особисто у телефонному режимі передавати показники лічильників до Комсомольської філії ВАТ «Полтаваобленерго».

Начальник відділу культури і туризму І.І. Зеленська розповіла про мистецько-культурні заходи, що проводитимуться в Комсомольську у вересні.

Так, 22 вересня відзначатиметься День партизанської слави (о 14.00 у малій залі ПКіТ відбудеться зустріч громадськості міста з ветеранами ВВв, по завершенні якої демоструватиметься художній фільм), а 29 вересня — відзначення

66 річниці визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників

(за окремим планом).

На апаратній нараді також виступили представники правоохоронних органів, керівники управлінь і відділів виконкому.