10 серпня відбулась апаратна нарада міського голови С.А. Супруна.

На нараді піднімались питання фінансові, комунального господарства і теплоенергетики, організаційні та інші.

Сергій Андрійович ознайомив присутніх із позицією Асоціації міст України і громад у питанні застосування Президентом України права вето до нової редакції Бюджетного кодексу. С.А. Супрун висловив сподівання на те, що невдовзі вето Президента буде подолано , і що за принципом нового Бюджетного кодексу буде сформовано бюджет на 2010 рік. «Оскільки збільшиться відсоток відрахувань із місцевих податків і зборів, які залишатимуться у місцевому бюджеті, це дасть нам, органам місцевого самоврядування, змогу ефективніше виконувати покладені на нас делеговані, а також власні повноваження», - підкреслив міський голова.

Коментуючи тему підготовки до опалювального періоду 2009-2010рр., Сергій Андрійович зазначив: «гарантую, що ми не залишимо жодного дитячого садочка і жодної школи без допомоги у питанні входження в новий опалювальний період». Разом з тим міський голова звернув увагу головних розпорядників коштів на те, щоб вони раціонально ставились до використання тепла та енергоносіїв.

«Ми входимо у передвиборчу президентську кампанію. Не виключено, що з\'являться спроби спекулювання на питаннях ЖКГ. Тому дуже прошу служби, що відповідають за процедуру формування комунальних тарифів, виконувати повноваження у суворій відповідності до чинного законодавства», - зазначив С.А. Супрун. Відповідно до нещодавно виданої постанови КМУ, при формуванні комунальних тарифів повинні бути проведені громадські слухання у кожному житловому будинку. «Вважаю це недоцільним. Для нашого міста достатньо проведення одних загальноміських громадських слухань, на які були б запрошені делегати — мешканці п\'яти- і дев\'ятиповерхівок», - прокоментував Сергій Андрійович.

Про те, що у Комсомольську серйозно ставляться до питань ЖКГ, свідчить факт поступового оновлення рухомого складу комунальної техніки. Так, минулого тижня місто отримало новий сміттєвоз з італійським обладнанням. «Нам треба міняти спецтехніку, і ми робитимемо це постійно» - повідомив міський голова.

Належну увагу Сергій Андрійови приділив питанню відлову бродячих тварин: на думку міського голови, робота у цьому напрямку ведеться недостатньо ефективно, оскільки кількість звернень і скарг до нього з цього приводу не зменшується. Супрун С.А. дав доручення міському управлінню ЖКГ здійснювати постійний контроль за проведенням робіт з відлову бродячих тварин, і вести облік цих робіт.

Минулого тижня у міськвиконкомі було проведено чергове засідання координаційної ради щодо розвитку туризму в місті. «Це питання є стратегічно важливим для Комсомольська, і потребує громадського обговорення. Вважаю за доцільне провести громадські слухання з цього питання», - сказав С.А. Супрун.

Міський голова приділив також увагу питанню охорони здоров\'я у Комсомольську (зокрема, щодо створення відповідних умов для прийому громадян в лабораторії для забору крові міської лікарні), на недостатню роботу відповідних служб щодо обережного поводження громадян на воді, а також на недостатнє інформування правоохоронними органами міської адміністрації щодо надзвичайних ситуацій, які виникають у місті.

С.А. Супрун зробив зауваження спеціалістам департаменту економічного розвитку виконкому стосовно інформації по соціально-економічному розвитку міста (надана інформація, на думку міського голови, носить скупий, шаблонний характер), і наголосив на ефективному і своєчасному використанню коштів спецфондів та екологічного фонду.

Заступник міського голови Л.М. Биндич оголосила дату проведення чергового засідання виконкому — 21 серпня, а також ознайомила присутніх з основними заходами, що проводитимуться в місті до Дня Державного Прапора і Дня незалежності. Людмила Михайлівна запропонувала провести у середу, 12 серпня, оргкомітет з підготовки до проведення цих державних свят.

Начальник міського відділу культури і туризму І.І. Зеленська повідомила, що 22 серпня, у суботу, творчі колективи міського Палацу культури і творчості виїжджають для виступу на Сорочинський ярмарок, і є можливість забронювати місця для ЗМІ (з метою висвітлення театралізованого дійства у Великих Сорочинцях).

На апаратній нараді також виступили представники Держказначейства та міського відділу статистики.