На апаратній нараді міського голови, що відбулась 9 червня у великій залі міськвиконкому, основну увагу було приділено питанням виконання міського бюджету, благоустрою і взаємодії із правохоронними органами.

На початку наради міський голова С.А. Супрун повідомив присутнім результати комплексної перевірки КРУ: значних фінансових порушень не виявлено, а незначні недоліки були виправлені під час роботи цієї фінансової організації.

Через перевиконання надходжень до міського бюджету за результатами І кварталу поточного року, стало можливим задовольнити господарські потреби, викладені у численних зверненнях від головних розпорядників коштів, - зазначив міський голова. Так, на виконання ремонтних робіт у дитячих садочках та школах міста виділено додатково 300 000 грн. із благодійного фонду. Сергій Андрійович підкреслив: у першу чергу фінансуватиметься проведення ремонтних робіт на об\'єктах, що цього потребують, для входження до наступного опалювального періоду.

Міський голова повідомив, що цьогоріч Комсомольськ посів ІІІ місце у конкурсі на місто кращого благоустрою і правопорядку, І місце — у міста Іллічівськ, куди делегація депутатів міської ради збирається поїхати з метою обміну досвідом роботи. «У Комсомольську залишаються об\'єкти, темпами виконання ремонтних робіт на яких я незадоволений: це розподільча дорожня смуга на вул. Леніна в районі супермаркета «АТБ», ямковий ремонт доріг по вул. Строни. Органи самоорганізації населення скаржаться на неякісну відсипку доріг у мікрорайонах приватної забудови. До 1 липня вищезгадані роботи мають бути виконані», - наголосив міський голова.

Супрун С.А. розповів про результати засідання «круглого столу» з питань запровадження сімейної медицини, де були присутні представники міст — партнерів АМУ та громад.

Сергій Андрійович нагадав правоохоронцям міста, що повторну зустріч з ними планується провести у серпні, і пообіцяв особисто посприяти у вирішенні питання патрулювання вулиць Комсомольська у вечірній та нічний час спецзагоном внутрішніх військ з м. Кременчука.

Міський голова звернув увагу на проблему виникнення лісових пожеж, давши доручення відповідним службам підготувати графік чергувань з метою запобігання цьому явищу.

Секретар міської ради Н.Р. Карпець повідомила, що друге пленарне засідання тридцять шостої сесії міської ради відбудеться 10 червня, День депутата — 12 червня, а сьогодні, 9 червня — засідання оргкомітету з питань відзначення 90-річчя комсомолу України.

Керуюча справами виконкому Л.Б. Кошара повідомила дату проведення чергового засідання виконкому — 23 червня. Цього ж дня, о 21.00 у прямий ефір вийде програма ТРК «ГОК» «Діалог з владою». Тема телепередачі - «Про стихійну торгівлю в місті та заходи по її попередженню», 29 червня заплановано вихід у прямий ефір радіопередачі «Влада і громада». На запитання комсомольчан відповідатиме перший заступник міського голови Ю.М. Муха. Любов Борисівна також нагадала, що минає І півріччя: управління, відділи і служби виконкому мають надати у встановлений термін звіт про виконання делегованих повноважень. Керуюча справами виконкому попросила відповідально поставитись до прохання заздалегідь подавати кандидатури для нагородження чи відзнаки з нагоди 50-річного ювілею міста.

На апаратній нараді також виступили Т.В. Прокопенко, О.В. Мельниченко, С.О. Хряпа, І.В. Шошина, Т.В. Оробченко, А.І. Ларіков, В.В. Подрезан,

Т.А. Максименко.