18 травня відбулась апаратна нарада міського голови С.А.Супруна. Головне питання, якому було присвячено нараду, стосувалось відключення Комсомольська від гарячого водозабезпечення. Сергій Андрійович повідомив: міська влада прийняла рішення перекрити постачання газу для КВП «Комсомольськтеплоенерго» 17 травня о 22.00, не чекаючи, доки це зроблять представники газової компанії, оскільки підприємство через різницю ціни на газ має перед ними заборгованість у сумі 6,5 млн.грн. Таким чином, цьогоріч регламентні ремонтні роботи на підприємстві Теплоенерго розпочато на 2 тижні раніше.

С.А. Супрун запевнив: міська влада докладе всіх зусиль для того, щоб місто залишалось із гарячою водою, і планує використати субвенцію із державного бюджету на покриття різниці в ціні на газ, залучити власні фінансові ресурси з тим, щоб ліквідувати заборгованість у серпні поточного року. Сергій Андрійович також зазначив, що на сьогодні основним стратегічним питанням для Комсомольська є розвиток житлово-комунального господарства у місті. Необхідно знижувати енергоспоживання, переходити на альтернивтивні джерела вироблення енергії, - наголосив міський голова.

Сергій Андрійович дав доручення відповідним службам прискорити виконання ремонтних робіт згідно з проведеними тендерами, і зобов\'язав головних розпорядників коштів регулярно надавати інформацію щодо заключених договорівз підрядними організаціями по графіку виконання ремонтних робіт. Супрун С.А. висловився за створення спецфонду із фінансових надходжень від суб\'єктів підприємницької діяльності, і наголосив на необхідності визначення пріоритетності фінансування у різних галузях господарювання (особливо, це стосується медицини. Сурун С.А. повідомив, що для міста серед невідкладних завдань є придбання морозильної камери для паталого-анатомічного відділення міської лікарні).

Сергій Андрійович провів аналіз виконання доручень, даних службам на минулій апаратній нараді, і висловив невдоволення повільністю їх виконання.

Секретар міської ради Н.Р. Карпець повідомила, що засідання чергової сесії міської ради відбудеться 10 червня, а постійні комісії міської ради розпочнуть свою роботу з 27 травня. Неля Ростиславівна повідомила результати засідання комісії з найменувань (перейменування) об\'єктів внутрішньоміського середовища, і оголосила тему єдиного дня інформування у травні – „Внесок Полтавщини в розвиток європейської інтеграції України”.

Керуюча справами виконкому Л.Б. Кошара повідомила дату проведення чергового засідання виконкому – 26 травня (проекти рішень і матеріали до них необхідно здати в оргвідділ до 19 травня). Любов Борисівна також зазначила:

25 травня у прямий ефір вийде радіопередача „Влада і громада” за темою „Про молодіжну політику в місті”. На ефір запрошуються заступник міського голови Л.М. Биндич і начальник відділу у справах сім\'ї та молоді Т.В. Оробченко;

26 травня у прямий ефір вийде черговий випуск телепередачі „Влада і громада”, де на запитання комсомольчан відповідатиме міський голова С.А. Супрун.

Кошара Л.Б. розповіла, що від Асоціації міст України та громад надійшов лист з пропозиціями поділитись напрацюваннями у різних галузях господарювання для створення щоквартальної збірки „кращих практик”, і запросила управління, відділи та служби виконкому активніше долучатись до цієї роботи, зі своїми пропозиціями звертатись до сектора з інформаційної політики. Любов Борисівна повідомила: нещодавно у Київській та Сумській областях пройшов конкурс „Краща посадова особа органів місцевого самоврядування”, і Головдержслужба дала доручення поширити цей досвід на інші області.

На апаратній нараді з різними повідомленнями виступили також заступник міського голови Л.М. Биндич, начальник відділу культури і туризму І.І. Зеленська, головний лікар СШМД О.М. Третяков, начальник юридичного відділу О.М. Гуріна та представники правоохоронних органів.