5 травня відбулась апаратна нарада у міського голови. Сергій Андрійович особливу увагу приділив питанню правопорядку в Комсомольську, зокрема, що стосується громадської безпеки, боротьби із самогоноварінням та несанкціонованою торгівлею на стихійних ринках міста. Супрун С.А. виступив з ініціативою провести громадські слухання, присвячені темі правопорядку, попередньо узгодивши із депутатами міської ради назву і дату проведення.

«Ми — міська влада та МВ УМВС - повинні розробити спільні дієві заходи для підвищення безпеки комсомольчан», - підкреслив міський голова.

Сергій Андрійович окремо наголосив на проблемах благоустрою:

1. існування стихійних звалищ у мікрорайонах приватної забудови та окремих ділянках міста;
  2. зіпсовано плити перекриття на Набережній у місці проведення заходів загальноміського значення;
  3. не наведено порядок на міському кладовищі;
  4. не враховується прохання керівництва ОСН: при виконанні підрядними організаціями робіт по відсипці доріг залучати представників ОСН;
  5. не прийнято Положення про порядок розміщення пересувних атракціонів (цирку) на Марсовому полі поблизу міськвиконкому.

Головний лікар міської СЕС М.М. Куліш розповів, що 30 квітня відбулось засідання надзвичайної протиепідемічної комісії, на якому було розроблено низку профілактичних заходів щодо профілактики проявів у Комсомольську ознак вірусу грипу А (Н1N1, або т.зв. «свинячого грипу»). Міський голова С.А. Супрун попросив М.М. Куліша дати інформацію про цей грип та профілактичні заходи по його запобіганню у місцеві ЗМІ. До речі, через загрозу зараження на грип цьогоріч під питанням залишилось проведення таких масових заходів, як МММС-2009 і Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі».

Секретар міської ради Н.Р. Карпець розповіла про те, що міська програма по вшануванню Почесних громадян Комсомольська триває: 16 травня на приміщенні яхт-клубу буде встановлено меморіальну дошку на честь В.П. Мартиненка. Неля Ростиславівна повідомила: нещодавно вийшла з друку книга «Звід пам\'яток історії та культури України: Полтавська область. Комсомольська міська рада», яку буде презентовано наступного тижня, на засіданні комісії з питань найменувань/перейменувань вулиць і площ.

Перший заступник міського голови Ю.М. Муха розповів про стан наповнення міського бюджету: за словами Юрія Миколайовича, міський бюджет за 4 місяці виконано. Ю.М. Муха також повідомив, що пройдено державну експертизу по визначенню меж міста. Після затвердження відповідного рішення Верховною Радою України Комсомольська міська рада зможе розпоряджатися землями площею 11 тис. га (на сьогодні ця площа становить 7 тис. га).

Заступник міського голови Л.М. Биндич розповіла про план заходів по відзначенню Дня перемоги. На апаратній нараді також виступили С.О. Хряпа, О.М. Гуріна та І.І. Зеленська.