21 квітня відбулась апаратна нарада міського голови. Сергій Андрійович наголосив на необхідності належним чином підготуватися до Дня міста: навести порядок на вулицях та у паркових зонах міста, завершити роботи з благоустрою, провести відповідну організаційну підготовку до проведення культурно-масових заходів тощо.

Розповів міський голова і про фінасове становище Комсомольська. Наразі триває перерозподіл коштів із обласного бюджету на потреби територіальних громад області, - повідомив він. На жаль, цього року спортивна галузь не потрапила до переліку пріоритетних, тому реконструкція стадіону «Гірник» повністю залежатиме від своєчасного наповнення місцевого бюджету розвитку, - зазначив міський голова. С.А. Супрун дав доручення головним розпорядникам коштів підготувати на наступний рік перелік об\'єктів, які потребують реконструкції, з тим, щоб подати ці заявки в обласну раду.

Секретар міської ради Н.Р. Карпець розповіла про дати проведення чергової сесії міської ради, передачі «Влада і громада» на міському радіо та «Діалогу з владою» на ТРК «ГОК» (23 квітня, 27 квітня і 28 квітня відповідно). Неля Ростиславівна також повідомила, що триває звітування депутатів Комсомольської міської ради про свою діяльність.

Представники правоохоронних органів розповіли пристунім про стан правопорядку в місті, зазначивши, що останнім часом у Комсомольську рівень злочинності дещо зріс. Порушниками громадського порядку часто стають особи, які звільнились з місць позбавлення волі. Міський голова С.А. Супрун висловив занепокоєння цією інформацію, і закликав працівників міліції активніше співпрацювати з місцевими ЗМІ, щоб застерегти комсомольчан від неправомірних дій злочинців.

Начальник міського відділу культури і туризму І.І. Зеленська повідомила присутнім план проведення культурно-мистецьких заходів до Дня міста і Дня 23-ї річниці Чорнобильської трагедії.