6 квітня відбулась апаратна нарада міського голови С.А. Супруна.

Сергій Андрійович розповів присутнім про заходи, які відбувались у місті минулого тижня: про спільну прес-конференцію міського голови і генерального директора ВАТ «Полтавський ГЗК» для всеукраїнських ЗМІ, відкриття у с. Келеберда меморіального комплексу козацькому форпосту (пам\'ятника Тарасу Бульбі), а також відкриття декоративних скульптур. Не оминув увагою С.А. Супрун і візит до Комсомольська команди корабля «Гетьман Сагайдачний», котра бажає тісно співпрацювати з Комсомольськом. Сергій Андрійович зазначив: місто надасть кораблю матеріальну допомогу, а члени екіпажу беруть на себе зобов\'язання забезпечити проходження військової строкової служби на «Гетьмані Сагайдачному» тим призовникам із Комсомольська, які виявлять бажання служити на флоті.

Сергій Андрійович повідомив, що брав участь у роботі сесії обласної ради, яка відбулась 27 березня у м. Полтава. Згідно з рішенням сесії Комсомольську з обласного екологічного фонду виділено 400 тис. грн. для завершення робіт по будівництву напірного каналізаційного колектора.

Супрун С.А. оголосив результати розширеної наради щодо розміщення на території Комсомольська та навколишніх сіл (Дмитрівки, Салівки, Пришибу) ІV відсіку хвостосховища комбінату (через зростання виробничих потужностей ВАТ «Полтавський ГЗК»). На нараді був присутній заступник голови ОДА Баранов А.П. Мова йшла про загрозу вимирання малих річок і стан водопостачання навколишніх сіл. Присутні погодили розташування хвостосховища, а також ухвалили розробити комплекс заходів по недопущенню ситуації, яка б загрожувала залишити без питної води навколишні села.

Велику увагу на апаратній нараді міський голова приділив питанню прибирання міста до свята Пасхи та Дня міста. Зокрема, Сергій Андрійович повідомив, що підписав розпорядження про проведення суботника, в якому візьмуть участь представники організацій, установ, підприємств міста незалежно від форми власності, а також працівники органу місцевого самоврядування.

Розкритикував міський голова роботу вакуумно-прибиральної машини, зауваживши, що під бордюрами сміття не вимітається. Сергій Андрійович порадив комунальникам звернути особливу увагу на благоустрій міського кладовища, а керівництву органу самоорганізації населення мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21» активізувати роботу з ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Перший заступник міського голови Ю.М. Муха розповів про соціально-економічний стан Комсомольска за підсумками І кварталу. За словами Юрія Миколайовича, місто перевиконало бюджет на 3 млн. грн., і дещо гірші справи з наповненням спецфондів. Турбує ж першого заступника міського голови заборона держказначейства класти кошти міського бюджету на депозитні рахунки не тільки комерційних, але й державного банку (Ощадбанку). «Ми могли б отримувати прибуток у розмірі 12% річних, що в часи фінансово-евономічної кризи є непоганою допомогою міському бюджету. Ми мали б додатковий щомісячний дохід до міського бюджету у розмірі 50 тис. грн.», - заявив Юрій Миколайович.

Заступник міського голови Т.В. Прокопенко коротко ознайомила присутніх із результатами поїздки делегації з Комсомольська до м. Миргород, де активно впроваджують в життя проект щодо роздільного збору сміття. Тетяна Василівна запевнила, що Комсомольськ буде намагатися запровадити всі корисні ініціативи миргородців.

Заступник міського голови Л.М. Биндич та начальник відділу культури і туризму І.І. Зеленська розповіли присутнім про культурно-мистецькі заходи, які планується провести у Комсомольську найближчим часом.

Голова правління ГО ГФ з ОГП «Міська міліція» С.О. Хряпа розповів про стан правопорядку в місті, повідомив присутнім підсумки проведення кущової наради по боротьбі зі злочинністю, яка нещодавно відбулась за участю Міністра внутрішніх справ. «2009-ий рік оголошено роком громадської безпеки, і наше формування буде намагатися, щоб це гасло стало реальністю», - зазначив

С.О. Хряпа. Сергій Олександрович також запропонував внести зміни до Правил благоустрою міста, згідно з якими громадському формуванню «Міська міліція» дозволялося б складати адмінпротоколи на тих порушників громадського порядку, які засмічують територію Паркового Озера.

На апаратній нараді виступили з короткими повідомленнями головний лікар міської СЕС М.М. Куліш, начальник загального відділу Г.І. Кириченко і начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Н.І. Стайко.