16 березня відбулась апаратна нарада міського голови С.А. Супруна. Сергій Андрійович детально зупинився на питаннях бюджету, благоустрою, та озвучив проекти соціально-культурного значення.

Супрун С.А. зазначив, що цьогоріч удвічі збільшено фінансування по спецфонду (екологічному), мають також збільшитись відрахування до дорожного фонду (20% від збору із власників транспортних засобів залишатимуться у міському бюджеті). За словами міського голови, це дасть змогу у повному обсязі виконати роботи з ремонту міських доріг.

Міський голова дав доручення комунальним службам активізувати роботу по наведенню чистоти і порядку в Комсомольську. «Сьогодні у нас, крім великого бажання, є всі підстави для того, щоб посісти призове місце у конкурсі на визначення міста з кращого благоустрою»,- зазначив він. Але для цього, на переконання міського голови, треба постаратися, і виконати певні роботи:

- навести лад у зонах стихійної торгівлі (зокрема, біля магазину «Південний»);

- відремонтувати ліфти у багатоповерхових гуртожитках по вул. Портовій;

- розпочати роботи з реконструкції міських дворів.

Сергій Андрійович повідомив, що 18 березня відбудеться засідання профільного комітету ВР стосовно реформування житлово-комунальної сфери, куди запрошені фахівці від Комсомольська. Наше місто на засіданні представлятиме заступник міського голови Т.В. Прокопенко.

Підприємства Комсомольска працюють стабільно і вчасно виплачують заробітну плату своїм працівникам, - зазначив міський голова.

Важливою подією, яка широко відзначатиметься найближчим часом на Полтавщині, стане святкування 1 квітня 200-річчя з дня народження класика світової літератури М.В. Гоголя, - повідомив С.А. Супрун. «Комсомольськ не повинен залишитись осторонь цих подій», - сказав Сергій Андрійович. У Келеберді постане пам\'ятник Тарасові Бульбі, а в Комсомольську мають встановити дві декоративні скульптури - «Свиня в калюжі» (біля торговельного центру «Ковровый дом») і скульптура працівника ДАІ (у Дитячому містечку).

Заступник міського голови Л.М. Биндич повідомила присутнім про участь 13-14 березня творчих колективів нашого міста у обласному мистецькому конкурсі «Шукаємо таланти». Колективи «Веселка» і «Ясочка» здобули у конкурсі перемогу. Також 13 березня працівниками міської бібліотеки був розроблений сценарний план проведення літературно-мистецького свята до 195-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка. Людмила Михайлівна також зазначила, що фінальна частина фестивалю «Дніпрова хвиля»відбудеться 21 березня. Під час фестивалю молодіжні активісти проведуть акцію «Від серця до серця» по збору коштів для дітей із вадами зору. На ці кошти передбачається придбати для міської лікарні сучасний офтальмоскоп. Биндич Л.М. оголосила також дату проведення весняних канікул у навчальних закладах міста —

з 4 по 12 квітня включно.

Керуюча справами виконкому Л.Б. Кошара оголосила дату проведення чергового засідання виконкому — 24 березня; телепередача «Діалог з владою» з темою «Життєдіяльність Комсомольська у І кварталі 2009р.» вийде у прямий ефір 31 березня. Любов Борисівна також зазначила, що добігає кінця робота по внесенню змін до складу 44 комісій виконкому. Для остаточного доопрацювання цього рішення управління, відділи і служби виконкому мають 2 дні. Також керуюча справами зазначила, що розпочато роботу по випуску буклету до 50-річчя Комсомольська. Рубрика «Золотий фонд Комсомольська» передбачає згадку про видатних діячів нашого міста, серед яких особи, які мають державні відзнаки, спортсмени, переможці конкурсів «Людина року» і «Сім\'я року», випускники-медалісти, матері-героїні, «афганці», «чорнобильці» та ін. Любов Борисівна попросила керівників управлінь, відділів і служб виконкому плідно попрацювати, і надати списочний склад видатних осіб до 5 квітня у міський архів.

Начальник відділу з фізичної культури і спорту В.В. Подрезан розповів присутнім про змагання за Кубок міста з мотоспорту, що відбулися 15 березня.

Начальник відділу у справах сім\'ї та молоді Т.В. Оробченко оголосила збір коштів на підтримку тяжкохворої дитини — Байстрюченка Артема.

На апаратній нараді також виступили Зеленська І.І. (розповіла про культурно-мистецькі заходи, що будуть проведені у місті найближчим часом), та головний лікар міської СЕС Куліш М.М. (зазначив, що якість питної води відповідає нормам, ситуація щодо виникнення паводків є контрольованою).