9 лютого відбулась апаратна нарада за участю міського голови С.А. Супруна. Основні питання, яким приділив увагу Сергій Андрійович у своєму виступі, стосувались фінансів, водопостачання і теплоенергетики.

Зокрема, Супрун С.А. зазначив, що з 1 квітня поточного року міська влада змушена буде підняти тарифи за споживання холодної води для населення. Відповідний регуляторний акт уже оприлюднено. Крім того, через фінансову кризу, ймовірно, влітку, комсомольчанам доведеться відмовитись від гарячої води (вперше за багато років). «Актуальним сьогодні є питання впровадження альтернативних видів палива. Наші фахівці вивчають досвід колег у цьому питанні як в Україні, так і за її межами.

Залишається злободенною проблема залучення інвесторів в економіку міста, - підкреслив Сергій Андрійович.

Заступник міського голови Т.В. Прокопенко розповіла про поїздку до Брянська щодо впровадження альтернативного виду палива. На думку Тетяни Василівни, такий проект реально запровадити на котельній 15-го мікрорайону для підігріву води, перейшовши на такий вид опалення, як деревина і тирса.

Перший заступник міського голови Ю.М. Муха розповів присутнім про те, що на веб-сайті Асоціації міст України та громад розміщено оголошення про конкурс всеукраїнських проектів і програм, спрямованих на розвиток органів місцевого самоврядування.

Секретар міської ради Н.Р. Карпець повідомила, що 11 лютого відбудеться засідання комісії з питань найменування (перейменування) об\'єктів внутрішньоміського середовища, увічнення подій та пам\'яті видатних діячів у м. Комсомольську. Неля Ростиславівна також зазначила, що триває ораганізаційна робота щодо об\'єднання трьох мікрорайонів приватної забудови (Піддубного, Золотнища і Низів) у єдиний орган самоорганізації населення. «Для ініціативних груп цих мікрорайонів було б доцільно ознайомитись із досвідом роботи ОСН у Миргороді», - сказала Н.Р. Карпець.

Керуюча справами виконкому Л.Б. Кошара розповіла про стан справ зі звітом по виконанню управліннями, службами і вдділами виконкому делегованих повноважень. Любов Борисівна підкреслила: ці звіти детально вивчаються фахівцями з ОДА, котрі надсилають до органів місцевого самоврядування аналіз виконання ними делегованих повноважень у порівнянні з І і ІІ півріччям минулого року. По Комсомольску картина така: у ІІ півріччі значно зросла нормотворча діяльність. І хоча кількість рішень, опротестованих прокурором, по області зменшилась, цей показник по Комсомольську у порівнянні з містами обласного значення є найвищим. Любов Борисівна повідомила також, що 24 лютого відбудеться чергове засідання виконавчого комітету. Цього ж дня у прямому ефірі вийде передача «Діалог з владою». Тема випуску - «Порядок проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та складання державної підсумкової атестації»; гостями студії ТРК «ГОК» будуть заступник міського голови Л.М. Биндич і начальник міського відділу освіти І.В. Шошина.

Представники правоохоронних органів поінформували присутніх про стан правопорядку в місті, підкресливши, що сьогодні у Комсомольську залишається актуальною проблема щодо визначення спеціальних місць для вигулу домашніх тварин, і попросили міську владу посприяти у вирішенні цього питання.

На апаратній нараді виступили також начальники окремих управлінь, відділів і служб виконкому.