26 січня відбулась апаратна нарада міського голови С.А. Супруна.

Сергій Андрійович приділив значну увагу фінансовим питанням, зокрема наголосивши на необхідності наповнення бюджету розвитку, що формується за рахунок продажу землі. «Сьогодні на державному рівні не розроблено чіткий механізм проведення земельних аукціонів, тому міська рада має визначити його самостійно. В умовах світової економічної кризи ми повинні максимально сприяти справі залучення інвесторів до Комсомольська», - зазначив міський голова.

Супрун С.А. повідомив також про те, що з 2009 року дещо змінився принцип роботи з керівниками тих комунальних підприємств, з якими заключені контракти. Так, змінено Типову форму контракту з керівником підприємства, що перебуває у комунальній власності територіальної громади

м. Комсомольська і Положення про порядок укладання і розірвання контракту з та здійснення контролю за виконанням умов контракту таким керівником. Відтепер звіт за місяць роботи такого підприємства має пройти попереднє узгодження у відділі економічного аналізу, інвестицій та внутрішнього фінансового контролю міськвиконкому, спеціалісти якого, спираючись на економічні показники роботи підприємства, надаватимуть пропозиції міському голові щодо розміру премії для його керівника.

Що ж стосується розподілу бюджетних коштів для органів самоорганізації населення (ОСН), на якому наполягає керівництво ОСН мікрорайону Піддубне, то С.А. Супрун підкреслив: кошти на розвиток територій приватної забудови розподілятимуться між мікрорайонами Низи, Золотнище і Піддубне пропорційно до чисельності мешканців.

Сергій Андрійович дав доручення управлінню житлово-комунального господарства (Василюк П.Б.) прозвітувати про роботу оперативної групи стосовно перевірки стану підвальних приміщень, де можуть зберігатися вибухонебезпнчні речовини, попередньо надавши відповідні акти перевірок міському голові.

Головних розпорядників коштів турбувало питання щодо правильності нарахування коштів за комунальні послуги (зокрема, вартість послуг підприємства «Комсомольськтеплоенерго» зросла вдвічі у порівнянні з попереднім роком, хоча тарифи при цьому не збільшувались). Міський голова

С.А. Супрун пообіцяв розібратися з цим питанням.

Сергій Андрійович повідомив, що до нього на особистому приомі звертаються громадяни з проханням надати матеріальну допомогу на проведення тієї чи іншої медичної операції. Розмір такої допомоги, на думку міського голови, мають визначити фахівці управління охорони здоров\'я

(Ковпак Ю.В.).

Сергій Андрійович дав доручення найближчим часом провести засідання комісії з ТЕБ та НС щодо поводження громадян на воді. «Сьогодні багато рибалок нехтують засторогою, виходячи рибалити на крихкий лід. Наше завдання — не допустити нещасних випадків на воді», - підкреслив

С.А. Супрун.

Секретар міської ради Н.Р. Карпець повідомила присутніх про заходи, які відділ організації діяльності міської ради планує провести найближчим часом:

- 27 січня о 17.00 у великій залі міськвиконкому відбудеться робоча зустріч з органами самоорганізації населення мікрорайонів Низи, Золотнище і Піддубне з метою створення єдиного органу;

- 4 лютого о 10.00 у великій залі міськвиконкому відбудеться чергова (тридцять третя) сесія міської ради;

- 11 лютого (орієнтовно) відбудеться засідання комісії з питань найменувань (перейменувань) вулиць, площ, об\'єктів благоустрою.

Також назріло питання щодо створення комісії з паспортизації об\'єктів культурної спадщини, - зазначила Неля Ростиславівна.

Карпець Н.Р. повідомила, що у місті оголошено конкурс на кращу ескізну пропозицію для значка першопрохідців і розповіла про тему єдиного дня інформування населення у січні.

Керуюча справами виконкому Л.Б. Кошара повідомила, що чергове засідання виконкому відбудеться 28 січня, а 27 січня планується вихід до ефіру передачі на ТРК «ГОК» «Діалог з владою» за темою «Про міський бюджет на 2009р.». На актуальні запитання комсомольчан відповідатиме міський голова

С.А.Супрун.

Любов Борисівна нагадала також, що посадові особи органу місцевого самоврядування повинні у строк до 31 березня 2009р. надати у загальний відділ виконкому декларацію про доходи.

Начальник юридичного відділу О.М.Гуріна попросила керівників установ, підприємств і організацій звернути увагу на ЗУ «Про основи соціальної захищеності інвалідів» і підзаконних нормативно-правових актів стосовно працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями, оскільки ці нормативні акти знаходяться під особливим котролем прокуратури.

Начальник міського фінансового управління В.І. Баландіна попросила головних розпорядників коштів звернути увагу на підготовку бюджетних програм і надати до фінуправління свої розрахунки по економічних кодах для розпису на рік.

Голова правління ГФ з ОГП «Міська міліція» С.О. Хряпа поінформував присутніх про стан правопорядку в місті.