15 грудня відбулась апаратна нарада міського голови С.А. Супруна.

Сергій Андрійович повідомив: оскільки до кінця поточного року держбюджет на 2009 рік не буде прийнято, вся країна житиме за Тимчасовим розписом, тому головним розпорядникам коштів рекомендовано економити фінанси і ресурси. Відділам і службам виконкому необхідно активніше освоювати субвенцію держбюджету (станом на 10 грудня неосвоєними залишились більше 600 тис. грн.), - підкреслив міський голова.

С.А. Супрун повідомив, що у місті складно вирішуються питання вироблення теплової енергії. Такі ж проблеми і в інших містах України, тому Президент планує зустрітися з мерами міст і представниками НАК «Нафтогаз України» для врегулювання цього питання, - зазначив С.А.Супрун.

Особливу увагу міський голова приділив питанням благоустрою Комсомольська. «Доки дозволяють погодні умови, необхідно на повну потужність використовувати вакуумно-прибиральну машину», - підкреслив він.

С.А.Супрун не обійшов також увагою питання заборгованості з виплати заробітної плати прцівникам. До останнього часу місто таких заборгованостей не мало. Але станом на 10 грудня у Комсомольську виявлено 2 підприємства-порушники: ПП «Арка» та Рижевський гранітний кар\'єр. У зв\'язку з цим міський голова пообіцяв активізувати роботу комісії зі своєчасної виплати заробітної плати.

С.А.Супрун повідомив, що невдовзі місто чекають кадрові зміни у двох великих комунальних підприємствах — КВП «Комсомольськтеплоенерго» і ДКП «Міськсвітло» (там зміняться керівники).

Сергій Андрійович розповів про рекомендації КМУ щодо перенесення святкових днів після Нового року (пропонується зробити неробочими дні

з 1по7 січня):

- так, робочий день 2 січня пропонується перенести на 10 січня;

- 5-те січня — перенести на 24 січня;

- 6-те січня — на 7 лютого.

ВАТ «ПГЗК» переноситиме робочий день 2 січня на 4 січня, всі інші дні працюватиме згідно з робочим календарем.

Міський голова звернув увагу всіх служб виконкому на те, що потрібно скласти графік чергувань у святкові дні, і всі працівники мають бути на зв\'язку, щоб у разі необхідності допомогти вирішити те чи інше питання.

Перший заступник міського голови Ю.М. Муха розповів про ситуацію з кредитним рейтингом, який надало Комсомольську Національне рейтингове агентство. Хоча рейтинг залишився традиційно високим, світова фінансова криза негативно позначилась і на економіці Комсомольська.

Юрій Миколайович наголосив, що з прийняттям нових штрафів за порушення правил дорожнього руху збільшилась кількість скарг до міськвиконкому на дії працівників ДАІ. Зокрема, водії муніципального таксі скаржаться на те, що їх штрафують за висадку пасажирів на автобусних зупинках. Муха Ю.М. запропонував створити робочу групу щодо дотримання Правил дорожнього руху у Комсомольську і провести громадську експертизу згідно з Постановою КМУ №976 від 5.11.2008р. «Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади».

Відділу захисту прав споживачів (Золотова С.О.) Юрій Миколайович дав доручення активізувати роботу серед суб\'єктів підприємницької діяльності по наданню фасадам торговельних точок привабливого вигляду до новорічних свят.

Заступник міського голови Л.М. Биндич розповіла про заходи, що підготували ввірені їй служби до Дня Святого Миколая.

Керуюча справами виконкому Л.Б.Кошара нагадала присутнім дату чергового засідання виконавчого комітету — 23 грудня. Цього ж дня відбудеться підсумкова передача на ТРК «ГОК» за участю міського голови «Діалог з владою». Любов Борисівна попросила служби і відділи виконкому, відповідальні за виконання міських програм, надати до 18 грудня у сектор з інформаційної політики (Баранюк Т.М.) матеріали, що стосуються виконання цих програм. Кошара Л.Б. наголосила також на необхідності дотримання виконавчої дисципліни (це стосується строків подачі відділами, управліннями, службами міськвиконкому звітів та інформацій до вищих інстанцій). До 20 грудня триває передплата періодичних видань, - нагадала Любов Борисівна, і попросила керівників відповідально поставитись до питання передплати таких видань, як «Урядовий кур\'єр», «Голос України», «Зоря Полтавщини» і «Громадська думка».

Представники відділу статистики розповіли про тенденцію до зниження обсягів виробництва у листопаді проти жовтня поточного року.

Начальник міського фінансового управління В.І. Баландіна повідомила, що міський бюджет 2009 року буде виконано, заробітну плату працівникам бюджетних установ у грудні виплатять повністю.

Начальник юридичного відділу О.М. Гуріна попросила керівників бюджетних установ і організацій привести свої статути у відповідність до чинного законодавства і повідомити про це податкову інспекцію.

На апаратній нараді обговорювались також питання щодо проведення новорічних святових заходів у місті, ситуацію з правопорядком, проведення у січні-лютому наступного року спартакіади серед держслужбовців тощо.