1 грудня відбулась апаратна нарада за участю міського голови С.А. Супруна. Сергій Андрійович ознайомив присутніх з результатами конкурсу «Людина року» в номінації «Народний рейтинг». Так, міськвиконком отримав диплом за благоустрій міста (встановлення гасіїв швидкості, 2-х світлофорних об\'єктів, що сприяло підвищенню безпеки дорожнього руху в Комсомольску). За словами міського голови, перемога у «Народному рейтингу» - це висока оцінка, своєрідне визнання від громади зусиль міської влади, і тим ціннішою й приємнішою є ця відзнака.

У своїй промові Сергій Андрійович окреслив проблеми, пов\'язані з отриманням лімітів на газ від ДК «Нафтогаз України», а також детально зупинився на розгляді проблем щодо життєдіяльності Комсомольська в умовах неприйняття держбюджету-2009 (а до цього йдеться, - зазначив Сергій Андрійович). Супрун С.А. зазначив, що головним розпорядникам коштів доведеться жити в умовах жорсткої економії ресурсів (це стосується, як споживання тепла, води, електричної енергії, так і виділених коштів).

Сергій Андрійович повідомив, що 2 грудня о 12.00 у Хоролі відбудеться виїзне засідання Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України та громад з метою вироблення спільної стратегії щодо відстоювання прав територіальних громад на рівні Кабміну.

Секретар міської ради Н.Р. Карпець оголосила дату проведення чергової сесії — 10 грудня. Неля Ростиславівна подякувала всім, хто був причетний до підготовки та проведення загальних зборів Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України та громад, що відбулися у нашому місті

27 листопада. Секретар міської ради також повідомила присутніх про те, що у місті триває акція «Милосердя» по збору коштів для придбання слухового апарату дитині-інваліду Миколі Грипасю, і закликала присутніх приєднатись до депутатів міської ради, які активно долучилися до цієї акції.

Заступник міського голови Т.В. Прокопенко розповіла присутнім про результати засідання «круглого столу», що відбувся 24 листопада під головуванням президента Асоціації промисловців і підприємців України А.Кінаха. Обговорювались питання реформування ЖКГ, створення ОСББ у новобудовах тощо. Тетяна Василівна також зазначила: останнім часом зросла кількість звернень від мешканців багатоповерхівок з проханням відключити їх від централізованого опалення. У міськвиконкомі діє міжвідомча комісія, яка ці питання вирішує. Відтепер, зазначила заступник міського голови, заявка має подаватись не від окремих жителів міста, а від усіх мешканців будинку. Крім того, за наказом заступника голови ОДА А.Баранова робота міжвідомчих комісій тимчасово призупинена.

Заступник міського голови Биндич Л.М. розповіла про питання, порушені на колегії ОДА, яка відбулась нещодавно. Зокрема, Людмила Михайлівна зазначила, що голова облдержадміністрації В. Асадчев закликав керівників у містах активніше використовувати передбачені чинним законодавством середньострокові позички, а також пришвидшити роботу по освоєнню субвенцій, виділених із державного бюджету.

Керуюча справами виконкому Л.Б. Кошара повідомила присутнім дату проведення засідання виконавчого комітету — 23 грудня. Цього ж дня на ТРК «ГОК» вийде в ефір телепередача «Діалог з владою» за темою «Про виконання міського бюджету 2008р. та формування міського бюджету 2009р.». На запитання комсомольчан відповідатиме міський голова С.А. Супрун. Керуюча справами також зазначила, що до 1 січня 2009р. спеціалісти управлінь, відділів і служб міськвиконкому мають скласти щорічну оцінку своєї роботи, а до 5 січня 2009р. - звітувати перед ОДА про виконання делегованих повноважень.

Начальник юридичного відділу Ольга Михайлівна Гуріна поінформувала присутніх про зміни в законодавстві, зокрема, щодо внесення змін до Закону України про закупівлі.