17 листопада відбулась апаратна нарада міського голови С.А. Супруна.

Сергій Андрійович розповів присутнім про економічну ситуацію в країні й у нашому місті. На переконання міського голови, дербюджет -2009 навряд чи буде прийнято цього року. Відповідно, знижуватимуться надходження до міського бюджету, тому головним розпорядникам коштів та розпорядникам нижчого рівня слід бути ощадливішими, і обережно ставитися до витрат, - зазначив С.А. Супрун.

Комунальним службам, доки дозволяють погодні умови, необхідно пришвидшити роботу з наведення чистоти на вулицях міста. Треба також активніше освоювати кошти, виділені як субвенція із держбюджету на реконструкцію стадіону «Гірник», - підкреслив у своєму виступі Сергій Андрійович.

Міський голова зазначив, що цього тижня Комсомольськ братиме участь у всеукраїнських заходах по відзначенню75-ї річниці Голодомору в Україні. Так, 21 листопада у с. Кияшки Дмитрівської сільської ради відбудеться мітинг-реквієм біля пам\'ятного знаку жертвам голодомору за участю представників міської влади Комсомольська, а 22 листопада о 16.00 пам\'ять жертв голодомору буде вшановано хвилиною мовчання, під час якої буде призупинено роботу на підприємствах, в установах та організаціях (крім підприємств, де це не допускається за технологією виробництва), а також призупинено рух громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів. Супрун С.А. закликав присутніх приєднатися до акції «Запали свічу» в пам\'ять про тих співвітчизників, у кого голодом було забрано право на життя.

Сергій Андрійович повідомив, що 17 листопада відбудеться спільне засідання постійних комісій міської ради з метою розробки заходів, спрямованих на мінімізацію наслідків світової фінансової кризи для економіки Комсомольська, а 19 листопада — позачергова сесія міської ради, яка розгляне це питання.

Секретар міської ради Н.Р. Карпець повідомила, що чергова (31-ша) сесія міської ради відбудеться 10 грудня, а напередодні відбудуться засідання постійних комісій.

Заступник міського голови Т.В. Прокопенко закликала присутніх обережно ставитись до використання тела, води та електричної енергії і, по можливості, не перевищувати ліміти цих витрат.

Заступник міського голови Л.М. Биндич попросила керівників управлінь, відділів і служб виконкому провести у своїх трудових колективах єдиний День інформування за темою «До Дня пам\'яті жертв голодоморів в Україні».

Керуюча справами міськвиконкому Л.Б. Кошара нагадала присутнім дату проведення засідання виконавчого комітету — 25 листопада. У цей же день планується участь першого заступника міського голови Ю.М. Мухи на

телеканалі «ГОК ТВ» у передачі «Діалог з владою» на тему «Життєдіяльність Комсомольська в умовах світової економічної кризи». Любов Борисівна наголосила на необхідності проведення навчання для посадових осіб органу місцевого самоврядування (зокрема, щодо покращення володіння українською мовою).

Розповіла керуюча справами і про стан адмінправопорушень у місті. Так, станом на 1 листопада адміністративною комісією розглянуто 423 протоколи,

43 порушникам винесено попередження, на інших правопорушників накладено штрафи на загальну суму, що перевищує 22 000 грн. Кошара Л.Б. нагадала присутнім, що 7 грудня працівники органів місцевого самоврядування відзначають своє професійне свято, і попросила керівників управлінь, відділів і служб виконкому надати свої пропозиції по його організації та проведенню.

Голова правління ГО ГФ з ОГП «Міська міліція» С.О. Хряпа повідомив, що ситуація з правопорядком у місті стабільна і контрольована.