20 жовтня у міськвиконкомі відбулася апаратна нарада за участю міського голови С.А. Супруна.

На початку апаратної наради Сергій Андрійович висловив слова щирої вдячності начальнику відділу культури і туризму Зеленській І.І. та директору ПК і Т Рибалці А.В., всім службам, що взяли участь у підготовці й проведенні заходів, присвячених Дню українського козацтва. Він зазначив, що найголовніші події чекають нас попереду, і серед них, можливо, вибори до Верховної Ради України, у зв\'язку з чим секретар міської ради Карпець Н.Р. отримала доручення розпочати активну підготовку до можливих виборів, провести інвентаризацію приміщень виборчих дільниць, вивчити питання їх укомплектованості всім необхідним.

Міський голова ознайомив присутніх із станом виконання міського бюджету, висловив прохання до головних розпорядників надати інформацію про використання коштів станом на 20.10.08 р., щоб скоординувати зусилля на виконанні першочергових завдань, таких як ремонт покрівель, інженерних мереж тощо.

Як зауважив Сергій Супрун, особливу увагу міська влада приділяє сьогодні входженню в опалювальний сезон. КВП "Комсомольськтеплоенерго", мабуть єдине підприємство в області, що не має боргів, зараз отримано ліміти на газ на 2-гу декаду жовтня. На минулому тижні теплоносії були подані на всі об\'єкти. Мережі працюють в нормальному робочому режимі. Керівники бюджетних установ забезпечені фінансами, а тому оплата за тепло повинна здійснюватися вчасно і в повному обсязі.

Міський голова констатував, що хвилі світової економічної кризи докотились і до нас: філія відділення "Промінвестбанку" в м. Комсомольську не може профінансувати роботи, які вже виконані; компанія "Київміськбуд" просить відстрочку платежів за землю до квітня 2009 року. Стан розвитку металургійної галузі теж викликає занепокоєння у адміністрації виконкому. На минулому тижні відбулася розмова міського голови з генеральним директором ВАТ "Полтавський ГЗК" Лотоусом В.В. з приводу роботи підприємства та відрахувань до міського бюджету у 2009 році. На думку Віктора Вікторовича, міський бюджет може розраховувати на ту ж суму надходжень, що і в 2008 році.

Сергій Андрійович наголосив, що 2009 рік дуже важливий для міста, бо є передостанній перед святкуванням його 50-ти річчя. Всі заплановані до ювілею заходи необхідно виконати наступного року.

2009 рік, на думку міського голови, повинен стати поворотним у вирішенні проблеми будівництва житла. Спеціалісти виконкому зараз працюють над пакетом документів, який створить умови для здешевлення житла, що дасть можливість доукомплектувати необхідними фахівцями бюджетні заклади міста.

Важливим напрямком роботи виконкому Комсомольської міської ради є робота зі зверненнями громадян. Сьогодні о 15 год. запланована зустріч з ініціативною групою стосовно функціонування української мови, а 22 жовтня необхідно провести зустріч із мешканцями будинку по вул. Леніна, 18 із залученням депутатів міської ради.

Секретар міської ради Н.Р. Карпець проінформувала про заходи, які планує провести міська рада на цьому тижні.

Заступник міського голови Л.М. Биндич розповіла про участь у форумі "Європейські орієнтири місцевого і регіонального розвитку", що проходив 16-17 жовтня у Києві. Цього року увага учасників форуму була зосереджена на проблемах вдосконалення конституційного регулювання місцевого самоврядування, його концептуальному та нормативно-правовому забезпеченні.

Керуюча справами виконкому Кошара Л.Б. нагадала, що 21 жовтня останній день подання керівниками управлінь та відділів проектів рішень та матеріалів на засідання виконкому Комсомольської міської ради, яке відбудеться 28 жовтня.

Запросила посадових осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення, 22 жовтня взяти участь у семінарі на тему: „Запобігання адміністративним правопорушенням в місті”.

Любов Борисівна закликала також заступників міського голови, начальників управлінь, відділів і служб надати до оргвідділу виконкому свої пропозиції по висвітленню становлення і розвитку галузі, яку вони курують, з метою створення документального фільму до 50-річчя Комсомольська.

Звернулась до орендарів приміщення виконкому з вимогою не перевантажувати електричну мережу, яка є спільною для всіх й живить як комп\'ютери, так і побутову техніку .

Наголосила працівникам виконкому про необхідність дотримуватись лімітів на телефонні розмови зі службових телефонів.

Начальник Комсомольського МВ ГУМНС України в Полтавській області Лоза В.М. проінформував про криміногенну ситуацію в місті.

Начальник відділу статистики Максименко Т.А охарактеризувала стан соціально-економічного розвитку міста за 9 місяців 2008 року.

Начальник юридичного відділу міськвиконкому Ольга Гуріна розповіла про зміни у законодавстві, які стосуються земельних питань, містобудування та архітектури.

Завідувач сектору ЦЗ та МР Ларіков А.І. повідомив присутніх про контрольну перевірку державною комісією з питань цивільного захисту населення підприємств міста, яка відбудеться 23 жовтня.

Начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська розповіла про підготовку до проведення міського конкурсу «Людина року - 2008» і запросила всіх взяти активну участь в опитуванні, що буде розміщено в усіх друкованих ЗМІ, щодо порядку його проведення і переліку номінацій.