6 жовтня відбулась апаратна нарада міського голови С.А. Супруна.

Сергій Андрійович розповів про стан справ із підготовкою до нового опалювального періоду і запевнив присутніх, що міськвиконком разом з «Теплокомуненерго» робить все для того, щоб Комсомольськ залишався з гарячою водою і місту вчасно подали тепло. З цією метою С.А. Супрун дав доручення відповідним службам надати заступнику міського голови

Т.В. Прокопенко акти готовності до опалювального сезону по кожному об\'єкту бюджетної сфери. Серед основних питань сьогодення, зазначив міський голова, - ефективне використання коштів, наданих як субвенція із держбюджету на виконання робіт із реконструкції певних об\'єктів. Супрун С.А. також дав доручення відповідним службам прискорити ремонтні роботи, передбачені міською програмою «Подвір\'я» (зокрема, щодо благоустрою прибудинкової території по вул.Леніна,77, Добровольського, 67 та Портовій,3).

Турбує міського голову і стан справ із дотриманням правил дорожнього руху. Зокрема, зазначив Сергій Андрійович, міська влада здійснила низку заходів щодо зниження кількості дорожно-транспортних пригод: це і встановлення нових світлофорних об\'єктів та штучних перешкод (гасіїв швидкості), ремонт проїжджої частини, поновлення пішоходних переходів тощо. Від ДАІ вимагається застосування жорстких заходів до порушників правил дорожнього руху. З цією метою Супрун С.А. попросив представників ДАІ щотижня надавати інформацію про кількість виявлених правопорушень, скоєних на дорогах Комсомольська, а також перелік заходів, направлених на зниження рівня таких правопорушень.

Сергій Андрійович розповів про результати ІV українського муніципального форуму, який проводила Асоціація міст України та громад в МДЦ «Артек». Найважливішим питанням, яке обговорювалось на форумі, був законопроект про державний бюджет на 2009 рік. Міста-члени АМУ висловили свої зауваження до законопроекту: їхню стурбованість викликало те, що за умови прийняття даного фінансового документу органи місцевого самоврядування матимуть дефіцит міських бюджетів. Члени АМУ прийняли резолюцію, у якій вказали на недоліки проекту держбюджету-2009. Резолюція, направлена першим особам нашої держави, також містить пункт з проханням переглянути порядок використання коштів з бюджету розвитку (зокрема, надати дозвіл на використання цих коштів для капітальних ремонтів, а не тільки на реконструкцію об\'єктів). У резолюції також вказано на неприпустимість оголошення нових виборів до Верховної Ради. На думку міст-членів АМУ, без зміни чинного законодавства нові вибори не принесуть бажаного результату і не змусять депутатів наступного скликання плідно працювати на користь громадян України.

Міський голова розповів присутнім про відвідини екіпажу українського корабля, яким опікується Комсомольська міська рада, - «Гетьман Сагайдачний». Сергій Андрійович передав комсомольчанам вітання від екіпажу корабля і повідомив, що моряки збираються приїхати в гості до Комсомольська.

Керуюча справами виконкому Кошара Л.Б. наголосила на важливості дотримання управліннями, відділами і службами виконкому виконавчої дисципліни. Це стосується своєчасного реагування на звернення громадян, звітів та інформацій до ОДА, а також порядку призначення на посади керівного складу і посадовців органів місцевого самоврядування. Згідно з роз\'ясненням головного управління державної служби України, будь-яке кадрове призначення повинне здійснюватись через міського голову. Порядок прийому на роботу у виконкомі Комсомольської міської ради має бути такий: за рекомендаціями єдиної конкурсної комісії міський голова повинен видати розпорядження про прийом на роботу того чи іншого посадовця.

Любов Борисівна закликала також заступників міського голови, начальників управлінь, відділів і служб надати до 15 жовтня в оргвідділ виконкому свої пропозиції по висвітленню становлення і розвитку галузі, яку вони курують, з метою створення документального фільму до 50-річчя Комсомольська.

Начальник юридичного відділу міськвиконкому Ольга Гуріна розповіла про нові закони, прийняті 1 жовтня, які стосуються оздоровлення і літнього відпочинку дітей та забезпечення і реалізації житлових прав мешканців гуртожитків.

Начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська озвучила святкові заходи, які відбуватимуться у місті 14 жовтня з нагоди Дня українського козацтва, а також повідомила про те, що цьогоріч перед проведенням міського конкурсу «Людина року» відбудеться опитування мешканців міста щодо порядку його проведення і переліку номінацій.