22 вересня відбулась апаратна нарада за участю міського голови. Сергій Андрійович поінформував присутніх про підсумки Всеукраїнської наради з благоустрою, що відбулась нещодавно у Хмельницькому. Цьогоріч Комсомольськ отримав диплом ІІІ ступеня. Досвід м. Хмельницького з блгоустрою, на думку Сергія Супруна, є досить цікавим, і його варто запозичити нашому місту. Зокрема, вже у найближчому майбутньому планується виділити кошти для придбання спеціальної техніки по прибиранню території міста, а з наступного року ввести роздільний метод збирання і вивозу сміття.

Сергій Андрійович детально зупинився на питаннях щодо ремонту об\'єктів міської лікарні. Так, на черговій сесії міської ради планується додатково виділити на ці заходи 724 000 грн., із них на поточний ремонт інфекційного відділення — більше 300 000 грн.

Супрун С.А. зазначив, що цього року міська влада «закрила» проблему з ремонтом покрівель, тобто на 100% виконано ці ремонтні роботи у бюджетних установах міста, а у перспективі планується виділяти кошти на ремонт інших об\'єктів.

Сергій Андрійович розповів також про проект Держбюджету-2009, який нещодавно презентувала у Києві Прем\'єр-міністр Юлія Тимошенко. За її словами, уряд робитиме акцент на двох складових держбюджету:

- стрімкому зростанні економіки;

- детенізації економіки.

Згідно із запропонованим проектом, повинен покращитись і фінансовий стан органів місцевого самоврядування (за рахунок місцевих податків і зборів, збільшений відсоток від яких залишатиметься містам). Велику увагу нинішній уряд приділяє питанню ремонту та будівництва доріг у містах, а також магістральних розв\'язок, - наголосив Сергій Супрун.

На апаратній нараді піднімалось також питання безпеки дорожнього руху. Зокрема, як зазначив начальник ДАІ А.В. Сербін, останнім часом у Комсомольську зросла кількість дорожно-транспортних пригод через незнання правил дорожнього руху власниками легких мопедів - «скутеристами».

Заступник міського голови Л.М. Биндич поінформувала присутніх про заходи по відзначенню 65-ї річниці форсування Дніпра та визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників, а також повідомила, що 28 вересня, у неділю, о 18.00 на площі біля міськвиконкому відбудеться концерт та святкові конкурси і акції від мобільного оператора «Київстар».