Сергій Андрійович спочатку зробив огляд публікацій у місцевих ЗМІ за попередній місяць. Він прокоментував критичні зауваження, що викладені у газеті "Телеекспрес +" стосовно санітарного стану інфекційного відділення міської лікарні та висловив своє бачення цієї проблеми. Щороку міська влада вкладає кошти в капітальний ремонт певних приміщень лікарні. Так у 2007 р. на капремонт приміщень лікарні в цілому витрачено 1 млн. 997 тис. 970 грн., в тому числі на інфекційне відділення – 100 тис. 139 грн. (ремонт покрівлі), у 2008 р. заплановано використати 895 тис. 520 грн., в т.ч. на інфекційне відділення – 91 тис. Станом на 01.09.2008 р. виконано ремонт інженерних мереж опалення та водопостачання інфекційного відділення на суму 85 тис. 519 грн. До того ж у інфекційному відділенні капітальний ремонт зробили лише 7 років назад. Головною причиною доведення палат інфекційного відділення до антисанітарного стану, як зазначив міський голова є не байдужість міської влади до здоров\'я дітей у місті, а безхазяйність завідуючого відділенням та головного лікаря КМЛ Дубини М.І. Всі бюджетні організації знаходяться у однакових складних фінансових умовах, але проведення поточних ремонтів і підтримка приміщень у належному стані це обов\'язок кожного керівника.

Питання підготовки до відзначення 65-ї річниці форсування Дніпра теж стали основнимина черговій апаратній нараді у міськвиконкомі. Міський голова підкреслив значимістьцієї дати та закликав присутніх належним чиномпідготуватися до неї.Передусім йдеться просвоєчасну реконструкцію стели "Хто загинув за Дніпро, буде жити вічно".

Місто має бути чистим і охайним, томуСергій Андрійович акцентував увагу своїх заступників та керівників відповідних служб на проблемах благоустрою, які потребують негайного розв\'язання. Це - несвоєчасне вивезення сміття із дворів, заїзд транспорту на газони і тротуари, безкарність суб\'єктів підприємницької діяльності за неналежне утримання території, прилеглої до їх об\'єктів.

У зв\'язку з наближенням осінньої непогоди, міський голова дав доручення начальнику У по І та Б Кравченку О.М. прискорити роботи по ремонту покрівель у навчально-виховних закладах міста, розпочати відновлення стадіону "Гірник" та надати протягом тижня узагальнений звіт про виконані та незавершені роботи по капітальному ремонту в місті. Цього року за кошти, які виділені на капітальне будівництво, не вдасться виконати запланований обсяг робіт, тому що інфляція призвела до зростання на них ціни у 3-7 разів.

Турбує Сергія Андрійовича питання взаємодії управлінь і відділів, підпорядкованих органу місцевого самоврядування та обласним управлінням. Він доручив УА і М (Лещенко В.Д.) протягом тижня провести контрольну інвентаризацію земельних ділянок виділених під приватну забудову, щоб у подальшому не допускати випадків виділення однієї земельної ділянки декільком забудовникам.

Важливою ланкою у діяльності виконавчих органів, як зазначив Супрун С.А., є робота зі зверненнями громадян, тому всім керівникам виконавчих органів необхідно вчасно реагувати на зауваження та пропозиції комсомольчан. 09.09.2008 р. заплановано провести зустріч з жителями буд. № 6 по вул. Молодіжній, за їх скаргою на порушення тиші при проведенні реконструкції магазину ТОВ "АТБ-Інвест".

Секретар міської ради Н.Р. Карпець ознайомила присутніх із графіком засідань постійних депутатських комісій міської ради та наголосила на необхідності УЖКГ (Василюк П.Б.) провести інвентаризацію всіх дошок оголошень, в зв\'язку із активізацією діяльності політичних сил в країні.

Заступник міського голови Л.М. Биндич проінформувала про заходи вжиті відповідними службами у боротьбі зі сказом, що виявлений в межах садового товариства "Коноплянка".

Начальник відділу з фізкультури і спорту Подрезан В.В. доповів про підготовку до Дня фізкультури і спорту.

Голова правління ГО "ГФ з ОГП "Міська міліція" Хряпа С.О. розповів про стан криміногенної ситуації в місті.

Голова Дмитрівської сільської ради Прядко А.І. висловила своє бачення майбутнього адміністративно-територіального устрою та місце Дмитрівської сільської ради в ньому