27 січня 2014 року у виконкомі Комсомольської міської ради міський голова С.А.Супрун і перший заступник міського голови Д.Г.Биков провели чергову апаратну нараду серед керівників комунальних служб.

С.А.Супрун, як керівник міста, зазначив: «Сьогодні найголовніше завдання міської влади полягає в тому, щоб забезпечити кожному на своєму робочому місці виконання своїх безпосередніх функціональних обов’язків. Стабільна робота системи життєзабезпечення Комсомольська – завдання номер один». У першу чергу  відповідальні за це керівники комунальних служб міста.

Комунальники піднімали питання бюджетного фінансування галузі в поточному році. Керівництво міста пообіцяло відпрацювати всі можливі варіанти фінансування невідкладних заходів із капітального ремонту житлового фонду, підприємств ВУВКГ та КВП «Комсомольськтеплоенерго».

Міський голова цікавився станом фінансово-господарської діяльності ВУВКГ, комунального підприємства «Міськсвітло» Комсомольської міської ради», комунального підприємства «Озеленення» Комсомольської міської ради  стосовно розрахунків підприємств за паливо та електроенергію.

За результатами апаратної наради С.А.Супрун доручив директору департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюку взяти на постійний контроль стан розрахунків підприємств із питань придбання палива, електроенергії та вжити всіх необхідних заходів щодо забезпечення сталого функціонування систем життєзабезпечення населення.