7 жовтня міський голова С.А.Супрун провів апаратну нараду комунальних служб.

У нараді взяли участь директори підприємств житлово-комунальної сфери, керівництво управління житлово-комунального господарства, представники ЗМІ.

С.А.Супрун розпочав апаратну нараду із розгляду першочергового питання порядку денного: готовність міста до нового опалювального сезону 2013-2014 рр.

У ході засідання директори КЖЕПів звітували про роботу систем опалення в житлових будинках, озвучили проблемні питання, що виникли під час запуску теплоносія в місті. Наразі в ряді 9-ти поверхових будинків виявлені недоліки у роботі системи теплових мереж, пов’язані із наявністю повітря у системі, що унеможливлює їх стабільну роботу.

Директор КВП «Комсомольськтеплоенерго» М.М.Лихожон проінформував міського голову про стабільну роботу систем теплозабезпечення на об’єктах бюджетної сфери, доповів про стан виконання робіт із реконструкції котельні 15-го мікрорайону. Монтаж системи димовидалення на котельні завершено, протягом місяця буде проведено тестову перевірку роботи котла «Viessmann Vitomax».

С.А.Супрун зауважив про необхідність опломбовувати системи опалення кожного житлового будинку після закінчення опалювального сезону, доручив КВП «Комсомольськтеплоенерго» розробку регламенту і механізму контролю за збереженням цілісності системи теплоподачі.

Міський голова поцікавився станом виконання робіт із благоустрою та облаштування території навколо новозбудованого Трьохсвятительського храму. Директор КП «Озеленення» Комсомольської міської ради  Г.А.Романій зазначив, що висадку зелених насаджень  та благоустрій території біля новозбудованої церкви майже завершено. Укладку газонної трави буде здійснено найближчим часом. Сергій Андрійович дав доручення Г.А.Романію взяти хід виконання робіт під особистий контроль.