Апаратна нарада

10 вересня у великій залі виконкому міський голова С.А.Супрун провів апаратну нараду за участю заступників міського голови, керівників підрозділів, установ та організацій міста, керівників відділів та управлінь міськвиконкому,  представників засобів масової інформації.

На початку наради міський голова висловив задоволення станом підготовки загальноосвітніх закладів міста до нового навчального року. Сергій Андрійович також зазначив, що в стані належної готовності на даний час є паспорти готовності об’єктів до нового опалювального сезону. Необхідно перевірити наповненість систем опалення водою задля запобігання аварій. В ході наради розглядалися питання про використання бюджетних коштів та низький рівень їх освоєння. Так, тільки по Управлінню житлово-комунального господарства освоєно коштів по програмах благоустрою на 56,2%, на 10,9% -  по утриманню міських доріг, на 27,4% - по фонду охорони навколишнього середовища, на 17% - по капітальному ремонту житла і т.д. Маємо зриви, -зауважив С.А.Супрун,- по виконанню ремонтних робіт по вулиці Леніна. Міський голова дав доручення відповідним службам щодо ситуації, яка склалась, а також провести виїзні наради із залученням ЗМІ на об’ктах виконання робіт.
В ході наради йшлося про заходи щодо виконання державної Програми «Доступне житло». Як зазначив заступник міського голови Ю.М.Муха, у Комсомольську четверо громадян вже стали учасниками програми, ще троє розпочали процедуру оформлення документів.

На нараді було заслухано питання рівня інфекційної захворюваності в місті, який на даний момент є в нормі. Як зауважив представник міської СЕС, питна вода відповідає нормам споживання, у річковій воді є незначне перевищення бактеріологічних показників.