Апаратна нарада

30 липня у великій залі виконкому відбулась  апаратна нарада, яку провів перший заступник міського голови Д.Г.Биков. Розпочалася нарада з актуального на даний час питання – про необхідність посиленого контролю у зв’язку з пожежонебезпечним періодом у місті. Дмитро Геннадійович дав доручення посилити контроль за станом пожежної безпеки об’єктів підвищеної небезпеки, місць масового перебування громадян, транспортних комунікацій та систем життєзабезпечення у зв’язку із значним з підвищенням температури повітря.

Далі перший заступник міського голови поінформував присутніх про хід робіт з ліквідації наслідків бурелому та дав відповідні розпорядження міським службам.

В ході наради було заслухано питання стану інфекційної захворюваності в місті. Відповідно аналізу СЕС, 50% інфекційних захворювань складає харчовий фактор. Натомість , у відібраних пробах води збудників інфекційних захворювань не виявлено.

Представник МНС поінформував про факт неодноразового підпалу поламаних буревієм сосон у парковій зоні Комсомольська. Мало місце й підпал сміття  у дворах біля контейнерів. Перший заступник міського голови дав доручення відповідним службам відпрацювати найближчим часом алгоритм гасіння пожежі службами МНС разом з міськими комунальними службами.

Начальник УОЗ Ю.В.Ковпак повідомив про проходження у загальноосвітніх закладах медоглядів згідно з графіком. На завершальній стадії знаходиться розробка проектної документації по будівництву  хоспісу. Існує проблема із вивезенням з території лікарні сміття, яке залишилось після буревію. Також є необхідність облаштування майданчика та розширення під’їзду до дитячого реабілітаційного відділення.

Головний спеціаліст відділу культури і туризму поінформувала про хід підготовки до Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі». Наразі підтвердили свою участь у фестивалі колективи з 9 країн