Апаратна нарада

6 лютого у великій залі виконкому перший заступник міського голови Д.Г.Биков провів апаратну нараду за участю заступників голови, керівників структурних підрозділів міськвиконкому, представників місцевих ЗМІ.

Під час наради Д.Г.Биков підбив підсумки зробленого за минулі два тижня та перевірив хід виконання доручень, даних службам на минулій нараді.

Дмитро Геннадійович звернув увагу на таке питання, як звернення громадян під час особистого прийому з питань житлово-комунального господарства, зокрема тарифної політики в місті Комсомольську. Він зауважив, що необхідно активізувати роботу по створенню в місті ОСББ як одного з ефективних механізмів у вирішенні безпосередньо й тарифної політики.

Представник МНС в Комсомольську  повідомив про те, що з 28 січня на території міста встановлено намет з метою обігріву та надання необхідної допомоги  городянам, яким необхідна допомога у зв’язку з різким зниженням температури повітря. За період з 28 січня по 6 лютого за допомогою до намету звернулось 158 осіб.

Начальник міліції І.Г.Туль поінформував присутніх про стан правопорядку в місті: з 1 лютого зареєстровано 5 подій кримінального характеру.

Керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара повідомила присутніх про порядок денний виконкому, який відбудеться 28 лютого.

Начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська поінформувала про культурне життя міста в поточному місяці. Так, 10 лютого в ПКіТ  пройдуть урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 23 річниці виведення військ з Афганістану. 15 лютого відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам. Передбачається вперше провести в місті свято проводів зими «Масляна».

Начальник відділу фізкультури і спорту В.В.Подрезан розповів про проведення в місті турнірів та спартакіад, присвячених Дню захисника Вітчизни та проведення 24-25 лютого Кубка Украни з фрі-файту в Комсомольську. Він також зазначив, що з керівництвом ВАТ «Полтавський ГЗК» проводяться перемовини щодо фінансування спортивної галузі міста.