Апаратна нарада

23 січня міський голова С.А.Супрун провів апаратну нараду за участю заступників голови, керівників структурних підрозділів міськвиконкому, представників місцевих ЗМІ.

Під час наради С.А.Супрун окреслив коло завдань, які необхідно вирішувати найближчим часом. В першу чергу  - це ретельна підготовка до засідання виконкому, засідань депутатських комісії, сесії міської ради, на яких буде винесене питання затвердження бюджету з його коригуванням на 2012 рік.

Сергій Андрійович зазначив, що має надію на перевиконання бюджету, як і раніше. Він звернув увагу головних розпорядників на правильність та погодженість розподілу суми наданих коштів.

Міський голова дав доручення з’ясувати обсяг незавершених робіт та стан справ по трансформаторній підстанції на водозабірних спорудах. Це питання має бути погоджене з губернатором.

С.А.Супрун наголосив на необхідності реконструкції вулиці Леніна, на яку з обласного бюджету виділено 10 млн.грн. Тож слід своєчасно провести процедуру тендеру, проходження експертизи для виконання планових робіт.

На порядок денний апаратної наради були винесені питання готовності служби  житлово-комунального господарства до зимового утримання вулиць та інших територій міста. Особливу увагу необхідно звернути на транспортні засоби, які відстоюють на вулицях, в «карманах» зупинок, заважаючи розчищенню територій від снігу. Сергій Андрійович наголосив також на необхідності скорочення споживання природного газу. Поточна заборгованість за газ - 16 млн.грн., з них -  86%  боргів дає населення міста.

В ході наради міський голова повідомив про проведення  засідання секції Асоціації міст України «Соціальний захист», яке відбудеться 26-27 січня в Комсомольську.

Керуючий справами Л.Б.Кошара звернула увагу присутніх на необхідності ознайомлення зі Зверненням АМУ до Президента України щодо необхідності невідкладного прийняття в рамках Програми економічних реформ Програми реформування місцевого самоврядування.

За підсумками наради головою були дані відповідні доручення.