25 травня у великій залі виконкому відбулася апаратна нарада міського голови С.А.Супруна. Сергій Андрійович відзначив, що на минулім тижні був прийнятий міський бюджет на 2010 рік. Попереду – напружена та серйозна робота згідно розподілених коштів. Наразі розпочинається підготовка до нового опалювального сезону, тому необхідно перевірити готовність інженерних мереж. Погодні умови дають можливість проаналізувати стан покрівель на будинках, отже, потрібно визначитись по кількості та об’єму покрівельних робіт. Міський голова зазначив, що цифри по пілотних проектах, зокрема по енергозбереженню, ще не отримані, але є надія ,що кошти по цих об’єктах будуть освоєні стовідсотково

На сьогоднішній день однією з головних проблем є питання споживання та сплати за енергоносії. Нині основний боржник за електроенергію – населення міста. Сергій Андрійович відзначив, що в даній ситуації необхідно звернутися з пропозиціями до уряду по створенню ефективного механізму, який дасть можливість незахищеним верствам населення вчасно розраховуватись. Щодо лімітів споживання енергоносіїв, то, як наголосив мер міста, з нас ніхто не знімав відповідальності щодо зниження використання енергоносіїв.

С.А.Супрун дав розпорядження відповідним службам посилити роботу за контролюванням естетичного вигляду автобусних зупинок. Наступне важливе питання, яке наразі постає у місті – це початок купального сезону.

Необхідно посилити контроль в місцях відпочинку громадян, а також звернути серйозну увагу на проведення рейдів у зв’язку з браконьєрством, зокрема на затоці Барбара.

Сергій Андрійович дав доручення міському відділенню міліції, ГО «Міська міліція», Державтоінспекції слідкувати за порядком у місті в день проведення випускного вечора,28 травня.

Виконуючий обов’язки начальника міліції І.Г.Туль поінформував присутніх щодо стану громадського порядку в місті. Зокрема, останнім часом скоєно 11 злочинів, 4 крадіжки, де викрадено кабелі зв’язку з підвалів житлових будинків.