7 червня у великій залі виконкому відбулася апаратна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ю.М.Мухи. Юрій Миколайович зазначив, що основні події кінця травня – випускні вечори – пройшли успішно. Також з 31 травня почалася відправка в табори на оздоровлення дітей пільгових категорій та почали функціонувати пришкільні табори відпочинку У загальноосвітніх закладах розпочалися ремонти. Зокрема, як повідомила начальник міськво І.В.Шошина, у ЗОШ №4, НВК ім.. Бугаєвської йде ремонт шкільних їдалень. Підрядником ремонтних робіт виступає ТОВ «Феробуд».

Ю.М.Муха наголосив на важливості дотримання правил поводження на воді у зв’язку з початком купального сезону. На жаль, на території затоки Барбара стався трагічний випадок – знайдено у воді тіло жінки. Юрій Миколайович попрохав відповідні служби проконтролювати встановлення знаку , який забороняє в’їзд човнів до затоки Барбара.

Перший заступник міського голови поінформував присутніх про виїзне засідання колегії міністерства ЖКГ у місті Донецьку, на якому було підведено підсумки щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» за 2009 рік. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 травня 2010 року №1106-р місто Комсомольськ нагороджено дипломом 3 ступеня.
Серед важливих документів, затверджених рішенням Комсомольської міської ради, зазначила заступник міського голови Т.В.Прокопенко, є нова редакція Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Комсомольську. Правила винесені у розділ «Регуляторна політика» на офіційному сайті Комсомольської міської ради для загального обговорення. Пропозиції та побажання подавати до Єдиного вікна міськвиконкому.

Секретар міської ради Н.Р.Карпець повідомила про проведення 23 червня чергової сесії міської ради. З 14 по 17 червня розпочинають свою роботу депутатські комісії. 10 червня відбудеться засідання мандатної комісії та буде проведений День депутата на базі компанії «ТІКО-ЛТД». Щодо проведення місцевих виборів, зазначила Неля Ростиславівна, то на програмове ведення державного реєстру виборців необхідно близько 16 млн.грн.

Заступник міського голови Л.М.Биндич поінформувала присутніх про те, що на 1-й тур до табору «Горизонт» відправлено 274 дитини, наступного дня на відпочинок до табору поїде 20 дітей з інтернату. За рахунок міського бюджету виділена 31 путівка, велика кількість путівок виділяється обласним управлінням у справах сім’ї та молоді.

Керуюча справами виконкому Л.Б.Кошара повідомила про засідання виконкому, яке відбудеться 22 червня. Любов Борисівна нагадала також про надання інформації за 1-е півріччя з питання делегованих повноважень.

Начальник відділу культури і туризму І.І. Зеленська поінформувала про основні заходи у сфері культури міста. Зокрема, вона повідомила про проведення 5-го фестивалю туристичної журналістики 9-10 червня у Комсомольську; 26-27 червня відбудеться молодіжний фестиваль «Крок назустріч»; 28 червня – святкування Дня Конституції.