25 жовтня у великій залі виконкому відбулася апаратна нарада, яку провів перший заступник міського голови Ю.М.Муха. Юрій Миколайович поінформував присутніх про перебіг передвиборчої кампанії. Зокрема, він повідомив, що рішенням територіальної виборчої комісії знято з передвиборчих перегонів кандидата на посаду міського голови С.Перепела. Також рішенням комісії було відхилено скаргу кандидата на посаду міського голови Дмитра Бикова, подану ним на кандидата на посаду міського голови Сергія Супруна. С.А.Супрун офіційно запросив на участь в теледебатах, які відбудуться 28 жовтня, кандидата Д.Г.Бикова. Наразі офіційної відповіді на цю пропозицію від кандидата Д.Г.Бикова не надходило. Юрій Миколайович нагадав, що 29 жовтня о 24.00 закінчується термін передвиборчої агітації, тому необхідно організувати роботу по прибиранню агітаційних матеріалів з місць їх розміщення.

Аналізуючи події минулого тижня, перший заступник зауважив про підтримку місцевою владою Звернення підприємців м. Комсомольська до Верховної Ради та Кабінету Міністрів. Значною подією для жителів міста стало відкриття скульптури Божої Матері на свято Покрови та скульптури «Дружба» за участю голови облдержадміністрації О.Удовіченка, заступника голови Київської міської держадміністрації О.Попова.

Перший заступник міського голови наголосив на вчасному початку опалювального сезону в місті та продовженні підготовки до зимового періоду, зокрема, придбанні солі для посипання вулиць, необхідної техніки та ін.

Секретар міської ради Н.Р.Карпець повідомила, що на сьогодні першочергове завдання – організація проведення відкритих і чесних міських виборів. Неля Ростиславівна відмітила досить слабку активність жителів у питанні перевірки списків виборців. Наразі також є потреба на виборчих дільницях у сейфах, інформаційних плакатах, телефонах, виборчих скриньках. 28 жовтня уточнені списки виборців будуть передані міській виборчій комісії.

Заступник міського голови Л.М.Биндич відмітила низку заходів, які пройшли в Палаці культури. Це мистецький проект «Рідна мова калинова» та концертні програми театру пісні «Славія» та вокального квартету «Гетьман».

Людмила Михайлівна повідомила про урочисте відкриття спортивного комплесу «Горняк» та спортивного майданчика у с.Піддубне.